reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wasze sposoby na regularne kupki ?

Natqaa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2019
Postów
435
jak w temacie, macie jakieś sposoby aby male niemowle regularnie robilp kupke ? Cos dajecie- jeśli tak to co i w jaki sposób i o jakiej porze ? Jaki sposób karmienia itd. Ja karmie piersią i moja mala boli brzuszek zawsze przed oddaniem stolca jak nie robi 2-3dni to mam nocki z głowy.. zastanawiam się czy ja robie cos nie tak czy taki ma po prostu uklad pokarmowy..
 
reklama
Rozwiązanie
Na kolki to tylko esputicon. Nie ma co eksperymentować z brzuszkiem dziecka. Dla mnie najważniejszy jest skład i zawsze czytam na opakowaniach co podaję dziecku. Esputicon jako jedyny na rynku nie zawiera dodatkowych substancji.
A i jeszcze jedno pytanie, czy ktoras z was zaważyła ze jak dziecko ma problem z wypróżnieniem od jakis laru dni to jest marudne przy karmieniu piersia ? Czy to raczej nie ma związku?
 
Ja zawsze stosowałam ten masaż. Syn nigdy nie miał problemu z kolkami ani kupkami.
Jak był czas że bolal go brzuszek już później to dawalam w kroplach sab Simple.x
Podawaj też dziecku probiotyk bio.gaja chyba 5 kropli
 
Ja zawsze stosowałam ten masaż. Syn nigdy nie miał problemu z kolkami ani kupkami.
Jak był czas że bolal go brzuszek już później to dawalam w kroplach sab Simple.x
Podawaj też dziecku probiotyk bio.gaja chyba 5 kropli
Sab simplex na chwile obecna jest wycofany ze sprzedaży. Poza tym moja mala nie ma kolek jak robi codziennie kupke. Krople daje tylko doraźnie, jak faktycznie widze, ze mimo kupki nadal ja meczy brzuch przez gazy - na szczescie raczej sporadycznie.
 
Sab simplex na chwile obecna jest wycofany ze sprzedaży. Poza tym moja mala nie ma kolek jak robi codziennie kupke. Krople daje tylko doraźnie, jak faktycznie widze, ze mimo kupki nadal ja meczy brzuch przez gazy - na szczescie raczej sporadycznie.
Ja kupowałam w Niemczech. Kilka lat temu.
To polecam masaż na pewno nie zaszkodzi
 
Na kolki to tylko esputicon. Nie ma co eksperymentować z brzuszkiem dziecka. Dla mnie najważniejszy jest skład i zawsze czytam na opakowaniach co podaję dziecku. Esputicon jako jedyny na rynku nie zawiera dodatkowych substancji.
 
Rozwiązanie
Do góry