reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Witajcie - wrocilam ze szpitala...:-:)-:)-( czuje sie dobrze i nawet nic mnie nie boli. To juz moje drugie poronienie wiec troche lepiej go znioslam...zaczynam odliczac czas do staranek... mysle ze dwa miesiace i znow bedziemy sie starac...

Gosia - trzymaj się kochana, będę trzymać kciuki za Ciebie. A czy ty masz dobrego lekarza? Do jakiego chodzisz, jeśli mogę zapytać i czy pracuje on w szpitalu? Słyszałam że w przypadku problemów najlepsi są z Kopernika.
 
reklama
Dobija mnie fakt że zdarzało mi się że moje sny sie sprawdzały ...
Np kiedyś śniło mi się że mojej kolezance z klasy zdarzy się upokarzająca sytuacja ... i rzeczywiściwe następnego dnia taka sytuacja się pojawiła , dokładnie w tym miejscu co w moim śnie , i dokładnie tej osobie ...
ale przecierz nie pojde do lekarza i nie powiem ze przyszłam bo miałam sen ...
 
Znachorka doskonale Cię rozumiem. A może pod pretekstem jakiegoś bólu pójdź do lekarza ? Zbada Cię i na pewno uspokoi...
 
a Mam pyatnko..gdzie sie robi te badanie na toksoplazmoze? w każdym szpitalu?(laboratorium)?i jak to wygląda? krew badają czy jak? i kiedy te badanie trzeba zrobic? bo dzisiaj robiłam ale te podstawowe,morfologię,krew..

Widziałam że juz Ci odpowiedział ktoś. Ja robiłam w laboratorium - z krwi - tam gdzie morfologię i inne. A dzisiaj robiłam juz kolejny zestaw badań bo w następny poniedziałek idę znowu do ginka (a teraz na tydzień wyjeżdżam na wieś do taty, więc chciałam porobić badania wcześniej). Tym razem zleciła mi: USR, HBS antygen, HCV przeciwciała, morfologię i glukozę.
 
Dobija mnie fakt że zdarzało mi się że moje sny sie sprawdzały ...
Np kiedyś śniło mi się że mojej kolezance z klasy zdarzy się upokarzająca sytuacja ... i rzeczywiściwe następnego dnia taka sytuacja się pojawiła , dokładnie w tym miejscu co w moim śnie , i dokładnie tej osobie ...
ale przecierz nie pojde do lekarza i nie powiem ze przyszłam bo miałam sen ...

Słuchaj podobno w psychologii jest takie zjawisko jak samospełniające się proroctwo - jak w coś wierzysz i myślisz że to się stanie - to tak się stanie.
Tak więc lepiej wyrzuć to z myśli i nie ściągaj na siebie złych rzeczy. Pomyśl raczej ze to tylko zły sen - jakaś bzdura.
Pozdrawiam i bądź dobrej myśli.
 
Hello ;-)

Dziewczynki przeciez sny sie nie sprawdzaja! Mi juz sie tyle razy fcos zlego snilo i nigdy sie nie sprawdzilo... na pewno sie martwisz i z tego to wynika z niczego wiecej i nic nie znaczy.

A Shingle skoro czulas,ze cos jest nie tak to na pewno bardzo intensywnie o tym myslalas i dlatego Ci sie snilo..
Ja zawsze jak cos mnie dreczy albo mysle o czyms to pozniej mi sie to sni a teraz w ciazy to juz w ogole sny sa takie dziwne ze czasem sie zastnawiam czy ze mna wszytko ok...

Ja ide do L w poniedzialek i bede juz miala ponoc robione to usg genetyczne - wiec troche sie boje no ale coz... przezyje..;-)

Nudno u mnie , M poszedl na trening ja czekam na faceta bo ma przyjsc podlaczyc tv.
Objawy troche ustaly, tzn cos tam jescze mnie mdli ale to juz nie to co w 6/7/ tygodniu.. i nawet zaczyna mi juz coraz wiecej rzeczy smakowac :-)

A jesli chodzi o te trymetsry to ja chyba tak sama dla siebie jak bede miala w suwaczku 13tydzien to uznam ,ze 1 trymestr zakonczony. Ciekawa jestem czy L bedzie mi nadal kazal brac luteine i co z kwasem foliowym...

Buziaczki
 
Widziałam że juz Ci odpowiedział ktoś. Ja robiłam w laboratorium - z krwi - tam gdzie morfologię i inne. A dzisiaj robiłam juz kolejny zestaw badań bo w następny poniedziałek idę znowu do ginka (a teraz na tydzień wyjeżdżam na wieś do taty, więc chciałam porobić badania wcześniej). Tym razem zleciła mi: USR, HBS antygen, HCV przeciwciała, morfologię i glukozę.


Kochana a co to za skroty, jesli wiesz? ;-)
 
Znachorka czy ja mam Cie opier...lic? :angry::angry::angry:

Przestan w ogole juz o tym myslec, bylo minelo, nic Ci nie jest, nie masz zadnych niepokojacych objawow wiec na pewno wszytko jest super!!!!!:-):-)
Im bardziej bedziesz o tym myslala tym mocniej bedziesxz to przycigac do siebie, tazke wyluzuj sie , zajmij sie czyms i koniec tematu Dziewczyny!! Takie nakrecanie sie nawzajem jest bez sensu:tak:
 
A jesli chodzi o te trymetsry to ja chyba tak sama dla siebie jak bede miala w suwaczku 13tydzien to uznam ,ze 1 trymestr zakonczony. Ciekawa jestem czy L bedzie mi nadal kazal brac luteine i co z kwasem foliowym...

Buziaczki

Mi wczoraj L powiedział że Luteinę za trzy tygodnie będę odstawiała. Następną wizytę mam 30 lipca ( to będzie 12t 2d) i pewnie jakoś od sierpnia przestanę sobie aplikować Luteinkę :-)
 
reklama
Czesc dziewczynki, ja ide dzisiaj do lekarza do którego miałam isc w srode ale nie przyjmował, strasznie sie denerwuje czy wszystko bedzie ok, chyba zwariuje do 15.00:-(
 
Do góry