reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
nie mam ale w instrukcji jest napisane,ze mozna uzywac takze oliwki zywklej i szczerez mowiac tez nie slychac za bardzo...
 
nie mam ale w instrukcji jest napisane,ze mozna uzywac takze oliwki zywklej i szczerez mowiac tez nie slychac za bardzo...

jaki to model? i jaka czułość ma glowica moze coś ci pomoge w tej kwestii Bo moge sobie wyobrazic jaka złość cie ogarnia jak masz w domu a nic nie słychac :baffled:
 
jaki to model? i jaka czułość ma glowica moze coś ci pomoge w tej kwestii Bo moge sobie wyobrazic jaka złość cie ogarnia jak masz w domu a nic nie słychac :baffled:

Zwracam honor ;-) teraz nalalam wiecej "zelu" a raczej balsamu do ciala :-p:-p polozylam sie i slyszalam moje wyraznie i kolo pepka jak sie skupilam bardzo tez slabiej ale bylo regularne bicie..

ja mam ten:

Detektor tętna płodu AngelSounds JPD - 100S | Dla przyszłej mamy | Detektory tętna | BabyClub - WÓZKI | Foteliki dla dzieci | Artykuły dla niemowląt | Avent | Chicco | Wózki dziecięce | Łóżeczka turystyczne | Zabawki Fisher Price | Akcesoria dla niem
 
no to ja jeszcze 19 dni wtedy, ja juz mam byc dokladna!!!

Dzień dobry Mamusie;) ja też mam dokładnie jeszcze 19 dni ;/ 3 sierpnia o 10 rano mam wizytę.. ehhh zamartwię się chyba do tego czasu... jeszcze taka straszna noc dzis miałam , usnęłam chyba coś około 2:30 nie dośc ze same koszmary to jeszcze wczesnie rano obudziła mnie strasznie natretna mucha i takjuz nie mogłam spac a teraz czuje sie okropnie ;/////// ehhh mam nadzieje ze reszta dnia bedzie lepsza..
 
Dzień dobry Mamusie;) ja też mam dokładnie jeszcze 19 dni ;/ 3 sierpnia o 10 rano mam wizytę.. ehhh zamartwię się chyba do tego czasu... jeszcze taka straszna noc dzis miałam , usnęłam chyba coś około 2:30 nie dośc ze same koszmary to jeszcze wczesnie rano obudziła mnie strasznie natretna mucha i takjuz nie mogłam spac a teraz czuje sie okropnie ;/////// ehhh mam nadzieje ze reszta dnia bedzie lepsza..


widzisz kurcze mi sie pomylilo...nie 19 ale 26 dni... ja mam wizyte 10 sierpnia, jezku jak to dlugo jesczze...nei zdawalam dobie sprawy.-..Mma nadzieje ze szybko zleci...
 
Zwracam honor ;-) teraz nalalam wiecej "zelu" a raczej balsamu do ciala :-p:-p polozylam sie i slyszalam moje wyraznie i kolo pepka jak sie skupilam bardzo tez slabiej ale bylo regularne bicie..

ja mam ten:

Detektor tętna płodu AngelSounds JPD - 100S | Dla przyszłej mamy | Detektory tętna | BabyClub - WÓZKI | Foteliki dla dzieci | Artykuły dla niemowląt | Avent | Chicco | Wózki dziecięce | Łóżeczka turystyczne | Zabawki Fisher Price | Akcesoria dla niem

proponuje kupic żel profesjonalny :)

ja mam taki do sprzedania
[ame=http://www.amazon.co.uk/Sonotrax-Professional-Pocket-Doppler-Display/dp/B001EPBUUY]Sonotrax B Professional Pocket Fetal Doppler (LCD Display with Back Light): Amazon.co.uk: Baby[/ame]
 
reklama
a ja jeszcze 5 godzin i świruje ;). Człowiek to jednak glupi jest :) zamiast sięcieszyc, że jeszcze tylko chwila to mi ise wydaje, ze to najdluższy dzie jaki moge sobie wyobrazić.
A ja dzisiaj w końcu całkiem fajnei spałam. Poszłam o 11 spać o 4 byłam wyspna. Ale ja odstanoi spie po 15 godzin dziennie, także nic dziwnego, że potem nie moge zasnac, albo budze sie o 6 ;)

A poza tym mój chłop się uparłze idzie ze mną ogladac dziecko :D:D. i nie da sobie wytłumaczyc, ze to nie takie zwykle usg przez brzuch :D
 
Do góry