reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
U mnie tez okropna burza przeszła , udało mi sie nagrac film na ktorym widac blyskawice dosłownie 1,5 metra od obietywu :) Zapewniam ze nagrywalam bezpiecznie przez szybę :) jak go odbrobie ładnie i wrzuce na youtube to dam linka :)
 
ojojoj u mnie na szczęście burzy nie było;) chyba bym umarła .. mam na to fobię jakąś chyba ;/
życzę Wam dobranoc Śnieżynki;)))
 
Dzień doberek mamuśki !
Wiecie co ? Odkąd jestem w ciąży ... nie czuję swędzenie po ugryzieniu komara !!! Dziwne ? Ale prawdziwe ! I jak dla mnie super komfortowe :)
U mnie od rana wyją syreny straży pożarnej , usuwają szkody po burzy .
A ja już zjadłam sobie pół rogalika z masełkiem i wypiłam kawkę zbożową ... ach ile bym dała żeby napić się normalnej ...
A tak pozatym to nic ciekawego nie mam dzisiaj w planach . Poza tym że musze wyprawić się do apteki po kubeczek na siuśki :-p
Miłego dzionka dziołszki :-D
 


U nas burza była w nocy, więc specjalnie nie pamiętam czy mocno grzmiało czy nie :-p O dziwo całkiem dobrze mi się spało :-D

Anisen daj spróbować tej galaretki;-) Ja wczoraj ciacho piekłam - to był głupi pomysł. Do kuchni nie dało się wejść ...

Mama Sówka super wątek :tak:

Pysia super wiadomości :-D Ogromnie się cieszę że wszystko z "chopem" dobrze;-) A powiedz - masz przeczucie że to chłopczyk ?

Znachorka czekam na linka :-) z przyjemnością obejrzę filmik ;-)A co do komarów to ja mam wrażenie że mnie bardziej "żreć" zaczęły a swędzi niestety tak samo :-(
Kawkę normalną jedną dziennie (słabą) możesz sobie wypić. Krzywdy Dzidzi nie zrobisz ;-)

Luczynka jak tam wizyta ? Odezwij się ...


Daga.p trzymam kciuki za wizytę. Koniecznie zdaj relację ;-)
A ja się rzucam na robotę....


Miłego dnia Śnieżynki
 
Dzień Dobry dziewczyny! Również i tutaj chciałabym się przywitać ponieważ jestem nowa, ale mam nadzieję że szybko się zaaklimatyzuje :) Jestem w 10 tyg a termin mam na 7 luty. I to moja pierwsza dzidzia także bardzo to wszystko przeżywam :)

U mnie w nocy burzy nie było ale od rana tak hałasują... jejku... remontują budynek na przeciwko.. zwariować można, nawet telewizji nie słychać. Dzisiaj pewnie znów będzie gorąco, już wolę jak pada, jak wy tą duchotę wytrzymujecie?

Dzisiaj na śniadanko rogalik z twarożkiem, nie mam zbytnio apetytu ale coś zjeść trzeba - eh śniadania są najgorsze :) Żebym tylko po tym twarożku do wc nie poleciała, co się już zdarzało hehe.

Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia życzę!!!! Ja w planach dzisiaj tylko sprzątanie mieszkania.
 
Witaj Alexandriaa :-D

Rozgość się i czuj jak u siebie :-)
Napisz czy już byłaś u lekarza, może widziałaś już swoją Dzidzię ?

Współczuję tego remontu, a duchotę... hmm...trzeba wytrzymać. Ja wczoraj chłodny prysznic wzięłam i na chwilkę zrobiło mi się lepiej :-p
 
czesc Sniezynki

u mnei w Norku tez burza niesamowita, mailam wrazenie ze w nocy ktos non toper zdjecia mi robi, walilo jak nigdy!!

u mnei dzis samopoczucie dobre, piatek sie zbliza wielkimi krokami. mdlosci przechodza i jakos bardzo optymistycznie do swaita jestem nastawiona!!

wszystkim zecze milusiego dnia :)

pozdrowionka
 
Czesc dziewczynki, mnie wczoraj pobolewał brzuszek dołem, miałam dwa razy takie skręty jak przy rozwolnieniu, ale nie wiem czy czegos nie zjadłam bo skorzystałam z wc :zawstydzona/y: a potem mnie troszke pokłuwał brzuch i oczywiscie panika, juz bym poleciała na usg ale mi wstyg bo ja co 2 tygodnie latałam, tydzień temu byłam, powie lekarz ze chora jestem psychicznie hahah, dzisiaj juz ok, ani nie ma bólu ani broń boze plamień, a ja durna siedze nakręcam się, czytam o objawach poronienia, poprostu kopa w dupe powinnam dostac i tyle! siedze i sie nakrecam i czarny scenariusz pisze....
 
reklama
Dziewczyny czy któraś z Was miała już cesarkę ?

Od wczoraj mam uczucie "ciągnięcia" na szwie. Nie wiem czy to normalne...
 
Do góry