reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
MeKlaudia ja robiłam do tej pory testy Quick Vue, Pre Test, Bobo Test i jakiś jeszcze jeden, którego nazwy nie pamiętam, bo to jakaś nowość. Kupowałam je w różnych aptekach, ale zawsze od wszystkich farmaceutek słyszałam, że najlepszy jest Quick Vue :tak: Dobry jest tez podobno ten Bobo Test żółty.

A co do nauki to Cie bardzo dobrze rozumiem, ze sie nie mozesz skupic. Bo ja odkad wiem o Fasolce to caly czas o tym mysle i nie moge sie skupic na notatkach, a przede mna 3 baaardzo ciezkie examiny i do oddania 2 rozdzialy pracy magisterskiej. A nic jeszcze nie zrobiłam :baffled:
 
Dziewczyny nie stresujcie sie tak bo to szkodzi naszym fasolka jna probuje prowadzic normalny tryb zycia chociaz przyznam sie ze sama nie moge doczekac jutrzejszej wizyty u lekarza , wiec dziewczyny glowa do gory i bez stresow.
 
Rano robiłam test (PreTest) znów jedna krecha a @ brak :( Już nie wiem co mam myśleć... Jak nie przyjdzie do wtorku to dzwonie do doktor i ide na wizyte..
 
reklama
No to dość długo już... :| Ciekawe dlaczego jie ma @ albo dlaczego testy nei wykazują ciąży? Choć to różnie bywa. Ja bym na Twoim miejscu poszla na ta bete. I jesli nei wyjdzie ciaza to bedziesz miala przynajmniej pewnosc, ze cos jest nei tak z Twoim organizmem.
 
Do góry