reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

ja bym sie cieszyla ;)


:-)Ja też , mi do rozmiaru F daleko.. Ja uważam, że kobiety w ciąży są w tym czasie najbardziej kobiece niż w jakim kolwiek innym okresie swojego życia.. wtedy wydzielają tyle hormonów co kobieta, która nie była w ciąży, nie "wyprodukowałaby" przez 120 lat życia.. Jej jakie filozofie;-)

Dobranoc kobiety drogie:happy2:
 
reklama
Witam nowe fsolki - faktycznie jest nas coraz wiecej... Moze by zrobic liste z nickami i terminem porodu w pierwszym poscie??
co wy na to... tak mi sie przypomnialo miedzy jedna drzemka a druga:-):-)
 
Dzień dobry kochane. Zapraszam na kawę :-) Codziennie powtarzam że dziekuję Bogu że jeszcze mnie od niej nie odpycha :-D
Jeżeli chodzi o biuścik w poprzedniej ciąży nie wiem jaki miałam rozmiar ale cyce miałam wielkie, na codzień noszę 70B/75B. Po karmieniu oklapły i zrobiły sie takie flaczki :zawstydzona/y:Teraz robią się takie mmmm fajniutkie okraglutkie :-) tylko bolą jak fiks.
Wg komputerowych obliczeń termin porodu przypada mi na 14/15 lutego :)
 
Hejka.

Witam w ten śliczny słoneczny poranek
Od kawusi mnie odrzuciło w 2 miesiącu ciąży i do tej pory niejestem w stanie jeść nawet cukierków kawowych...błeeee

Dzisjai już drugą nockę z rzędu o 3 pojawiły się mdłości...Może będą tylko nocne???

Cmokasy
 
Witam nowe fsolki - faktycznie jest nas coraz wiecej... Moze by zrobic liste z nickami i terminem porodu w pierwszym poscie??
co wy na to... tak mi sie przypomnialo miedzy jedna drzemka a druga:-):-)

O o o właśnie miałam to napisac :D

Gratuluję nowym mamusiom.:-D

Przeszłam z piersiami od 75C do 85D. Teraz wróciłam do 75C.

Dobranoc Fasolóweczki.


Ja to jestem załamana - normalnie noszę 80G/H więc boje się że w ciąży nie znajdę w ogole dla siebie bielizny - a juz czuję że są pełniejsze....
 
witam was mamuski.ja tez ujrzalam dwie kreseczki na tescie;-)u lekarza jeszcze nie bylam.ale z moich wyliczen to jakos 5 tydzien.,poniewaz ostatnia miesiaczke mialam 3 maja;-)wiec termin jakos w polowe lutego;-)pozdrawiam wszystki przyszle mamusie
Sory ale nie polowa lutego tylko poczatek tak jak u mnie ja mialam ostatnia mies.2 maja a termin mam na 4lutego wg ginekologa. Ja dzisiaj mam kiepski dzien odezwala sie moja nerka tz. wedrujaca caly dol mnie boli i brzuch chyba wybiore sie do lekarza niech skontroluje czy wszystko ok i przepisze jakies tabletki przecie bolowe niegrozne dla ciazy bo inaczej zwarjuje a nawet nie mam jak sie polozyc bo Nicla trzeba tez sie zajac.:angry:
 
Dormark- można brać No spę przeciwbólowo. Pomaga też na bóle nerkowe. Nie wiem czy bierzesz witaminy dla ciężarnych - ja musiałam odstawić własnie z powodu bóli. nie łykam już 3 dzień i wczoraj juz nic niebolało
 
reklama
Witaminy biore teraz bol sie przezucil na przod a do tego moja gin ma dzisiaj wolne wiec dzwonilam do szpitalam wziela dafeargan i mam przeczekac god jak nie przejdzie to do szpitala.
 
Do góry