reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

heej

a co tu tak pusto???

Z serduszkiem Mikołaja wszystko w porządku... dzis USG główki.....
Jak bede w domu to dam Wam znać co i jak a jak nie to napisze na gg Monikasi z prośbą o przekazanie informacji...... jade dziś wieczorem najprawdopodobniej do szpitala... od 2 dni moje nogi odmawiaja mi posłuszeństwa, kolana bola niesamowicie, jest gorzej niż 3 tyg temu... Jak sie nic nie zmieni to jade i niech robia ze mna co chcą byle bym zaczeła chodzić :(
 
reklama
pisze sama ze sobą :(:(:(


Agata dziś wychodzi z Mikołajem do domku..... USG główki wyszło lepiej niż poprzednim razem ale więcej szczegółów przekaże sama Agata.... Obiecała że jak da rade to jeszcze dziś a jak nie to jutro sie odezwie :)
 
Witajcie.
Jesteśmy już w domku:-D, ale zanim podziękuję Patrycji to muszę ją porządnie opitolić. Już w piątek wiedziała że z Mikusiem nie jest dobrze i jedziemy do szpitala. Miała info ode mnie na bierząco, a wam przekazała z 3-dniowym opóźnieniem:angry::angry::angry: obiecałąm jej naganę wiec ją ma.
A teraz jej dziękuję że jednak info do was dotarło-lepiej późno niż wcale.
Wybaczcie ale jestem padnięta. Jutro wam wszystko napiszę.
Dziękuję za kciuki przydały się:-)
 
Agapko to super!!!Napisz ze szcegółami:)

Ja zdaję relację z odstawiania:)
Wczoraj pierwszy dzień był super, Zuzia jak zobaczyła cycki fioletowe to się roześmiała:)Powiedziałam że są popsute i bleee.Ona potem podchodziła jak chciała i mowiła bleee, i paaa i jakoś odchodziła.Popoludniu poszła spać bez oporów nie wolała cyca jakos ja utuliłam i usneła, wieczorem to samo:)W nocy obudziła sie 2 razy to zjadła cyca przez sen.
Dziś było gorzej popołudniu plakala za cycem do spania, nawet nie dała sie przytulic:(((Teraz zaraz ide spac z nią i tez nie wiem co to bedzie...
Czy jej dawac cyca w nocy a w dzien nie dawac, a potem zabrac tez w nocy:(((aj jakie to cięzkie.
Zamówiłam sobie expres do kawy:)Jutro przyjedzie.
 
Hej Kobitki:-)
Agapa dobrze ze juz lepiej.
Edzia wytrwalosci zycze.

My po ciezkiej chorobie tzn mam nadzieje, ze juz po...
Niewiadomo co jest z jelitami malej. Jesli w krotkim czasie cos takiego sie powtorzy to mamy robic szczegolowe badania...

Jestem wykonczona :-(
 
Witam. Miałam pisać a tu Radek kupę zrobił i trza iść przebierać bo nikt mnie nie wyręczy( W w pracy). Więc wieczorkiem do was zajrzę i poczytam.:tak:
 
Cześć. obiecałam dizś co nie co napisać. A więc. W piątek u lekarza okazało się że u Mikolaja znowu słychać jakieś delikatne świsty i szmer w okolicach serca, a do tego serduszko mu za szybko biło. Skierowanie do szpitala i znowu pakowanie i wyjazd. Tam na IP wkurzył mnie równo doktorek, ale olać chłopa. Na oddziale trafiła nam się super sala, bo największa jaka tam jest. Wszyscy nas tam pamiętali
biggrin.gif
Jak miałam jednak mega doła z którym nie mogłam sobie poradzić, ale następnego dnia było już ok. Dziewczyny z sali super, śmiechu były co nie miara. U Mikusia poprawa nastąpiła b. szybko bo już w sobotę.W niedzielę w oskrzelach nie było już nic słychać i ten stan utrzymał się do końca, a mogło być różnie (przy obturacji jest dziś dobrze jutro źle). W pon. mieliśmy ekg i echo serca oraz wizytę kardiologiczną. Jest wszystko dobrze a te szmery są rozwojowe i do kontroli za rok. Usg główki też lepiej. Torbiel jest cały czas, ale facet który mu robił usg pow. że torbiel jest i niech sobie będzie-nic złego się nie dzieje, asymetria też się poprawiła było 8mm i 5mm a teraz obie komory mają po 5mm .A powinny wogóle nie mieć czyli 0. Teraz jeszcze przez 2 tyg. bierzemy inhalacje i mam nadzieję że będzie już lepiej. Pierwszy spacer za tydzień jak będzie ładna pogoda. Teraz Miki ma rotawirusa
laugh.gif


Agapko to super!!!Napisz ze szcegółami:)

Ja zdaję relację z odstawiania:)
Wczoraj pierwszy dzień był super, Zuzia jak zobaczyła cycki fioletowe to się roześmiała:)Powiedziałam że są popsute i bleee.Ona potem podchodziła jak chciała i mowiła bleee, i paaa i jakoś odchodziła.Popoludniu poszła spać bez oporów nie wolała cyca jakos ja utuliłam i usneła, wieczorem to samo:)W nocy obudziła sie 2 razy to zjadła cyca przez sen.
Dziś było gorzej popołudniu plakala za cycem do spania, nawet nie dała sie przytulic:(((Teraz zaraz ide spac z nią i tez nie wiem co to bedzie...
Czy jej dawac cyca w nocy a w dzien nie dawac, a potem zabrac tez w nocy:(((aj jakie to cięzkie.
Zamówiłam sobie expres do kawy:)Jutro przyjedzie.
Edzia ja bym odstawiła na twoim miejscu całkiem, bez wyjątków karmienia w nocy itp. Bo mówisz jej że cyco beee, a jednak czasem dajesz tego cyca i on okazuje się całkiem dobry a nie beee, a dzieci doskonale to wszystko pamiętają
 
Ach z tymi wirusami:/ Współczuje
Agapko i widzisz poprawa jest!:):tak:
Dziś popołudniu poległam~!dałam jej do spania tego cyca bo tak sie darła i kopała i wrzeszczała! nie miałam serca.Dziś kupię tabletki na zatrzymanie laktacji i bede musiala skonczyc.Zuzia spi jeszcze .poszła spac po 14.00.Tak sie umęczyłam z nią.w nocy obudziła się raz dalam jej cyca bo taki był twrdy:(((a dugiego nad ranem bo tez o mało co nie eksplodował!!!
Nie wiem jak to przetrwam, strasznie to cięzkie.Ale kiedys to musi się sonczyc co nie?i bede sie wysypiała i ona tez (pociesza się)
 
reklama
Witam:)
Mało sie udzielam bo u nas nic nowego nie słychac albo siedzimy w domu albo na dworku chociaz w ostatnich dniach w domu bo pogoda była psikusna.Bartus (odpukac)zdrowy ładnie mi rosnie jest niezłym buntownikiem jak cos zakazuje to w ry i rzucanie czym popadnie takze niezle.W pon ten idziemy do ortopedy bo krzywi nózki mam nadzieje ze tylko na butkach sie skonczy.

Zdróweczka dla dzieciaczków!!!!!

Dobranoc:)
 
Do góry