reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Hej . Byłam dziś z Mikołajem u neurologa. (Mąz nic nie wiedział, bo był przeciwny tej wizycie, a ja wolałam skonsultować to wszystko ze specjalistą). I tak: torbiel to olać, a komory są skutkiem niedotlenienia prawdopodobnie podczas porodu. Fakt, Miki był owinięty pępowiną wokół szyi i był moment że spadało mu tętno, ale położne nie reagowały. W najgorszym wypadku może być dzieckiem b. żywym, nadpobudliwym itp. Do tego wyszło że ma asymetrię ciała i nie przekręca się z plecków na boczki, ale to wymaga ćwiczeń i będzie ok. Kamień mi spadł z serca że w sumie jest ok.
 
reklama
Witam i od razu przepraszam że się nie odzywałam ale jakoś miałam brak weny do pisania i jeszcze tak ładnie się zrobiło na dworku że szkoda siedzieć w mieszkaniu z dziećmi. Krystek bardzo lubi dzieci i chętnie się z nimi bawi na dworze:-). I teraz jak tak się ciepło zrobiło to nie zakładam pieluszki Krystkowi ale na zmianę mam ze sobą, bo zdarzyły się wpadki, wczoraj pojechaliśmy na obiad do teściów i Krystkowi nie założyłam pieluszki na drogę i miał sucho, dopiero u dziadków zrobił na nocnik, bo na dworze nie chce robić i dziś jak byłam z rana z moimi szkrabami na dworku to jak wróciliśmy do bloku to dopiero zrobił do nocnika.
 
Motylku gratulacje dla Krystka i oczywiscie dla Ciebie:tak:;-)
Moja nadal w pieluchach:zawstydzona/y:

Sliczny dzien dzisiaj. mala spi ale jak juz sie obudzi to idziemy kupic kwiaty na balkon:-)

Edytka co u Ciebie?????

pytam o wszystkie nieobecne mamusie:tak::-)
 
Witam, my już koło 8 byliśmy na dworku i że Krystek nie chce sikać na dworze to z 4 razy musieliśmy wracać do bloku, żeby mógł się załatwić i wnosiłam go i Radka na 2 piętro. Za pewne pomaga mamie zgubić zbędne kilogramy:tak:, jakby chciał się załatwiać na łonie natury to nie musiałabym tak latać do bloku ale dobrze, że woła i trzyma.:-)
Monikasia: Na każde dziecko przyjdzie czas:tak:, Krystek jeszcze śpi w pieluszce ale widzę, że częściej jest ona sucha. Może niebawem całkowicie się jej pozbędziemy.
 
Witajcie. Taka ładna pogoda, że szkoda marnować czasu na siedzenie przed lapkiem.
Ja też Maję oduczam sikania w pampka. U nas jest to b. potrzebne z powodu tego zabiegu. Korzystamy z pogody i zakładamy jej same majteczki i co chwila pytamy czy chce siusiu. Coraz częściej sama zdejmuje majteczki i kuca:-D Może się uda:-)
 
reklama
Witam

u nas pracowicie bo sprzątam po remoncie. Kina zdrowa jak koń ;) Kuba dalej ma alergię i walczymy z wysypkami a ja wreszcie chudnę ;) no i myslimy o ostatnim potomku. Pewnie za 8 miesięcy sie zdecydujemy :)) a może wcześniej ;) bo mi mąż kazał na razie wziąć receptę na 3 opakowania ;)
a poza ty6m to czasu brak i Kuba juz zaczyna wstawac i dreptac przy meblach to oczy dookoła głowy
buziaki ślemy
 
Do góry