reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Emcia-strasznie sie ciesze no i gratuluje!!!!

A my strasznie wkur....bo przyszlo zestawienie roczne z zarzadu budynkiem w ktorym mieszkamy i wyszlo ze zuzywamy najwiecej wody cieplej ze wszytskich mieszkancow bloku ( co jest niemozliwe chyba ze inni lokatorzy sie w ogole nie myja) i mamy placic miesiecznie za swoje mieszkanie ( wlasnosciowe) ponad 500zl!!! no toz to rozboj w bialy dzien!!!!A gdzie oplaty za prad, gaz wywoz smieci....chyba taniej bedzie nam wynajac u kogos mieszkanie niz miec wlasne....
 
reklama
tak, tak na porodówce :baffled: Toż to jakaś masakra, ja prawie 3 miesiąc zastanawiałam się czy za wcześnie nie urodzę, a teraz ... szkoda słów :-D

Podłogi i okna mam już dawno umyte i to własnoręcznie, a teraz bunt trzydziestki przeżywa mój R...:happy: , tzn ja przeżywam, a R. znosi :dry:

Kinga - u mnie jest jeszcze co nieco do sprzątania

Bartek znowu chory :( zasnął dzisiaj w południe zdrowy i obudził się z 39,5 ;(
 
Emcia-strasznie sie ciesze no i gratuluje!!!!

A my strasznie wkur....bo przyszlo zestawienie roczne z zarzadu budynkiem w ktorym mieszkamy i wyszlo ze zuzywamy najwiecej wody cieplej ze wszytskich mieszkancow bloku ( co jest niemozliwe chyba ze inni lokatorzy sie w ogole nie myja) i mamy placic miesiecznie za swoje mieszkanie ( wlasnosciowe) ponad 500zl!!! no toz to rozboj w bialy dzien!!!!A gdzie oplaty za prad, gaz wywoz smieci....chyba taniej bedzie nam wynajac u kogos mieszkanie niz miec wlasne....

my po wykupie mieszkania (w lutym) nadal płacimy 500 - jak zawsze... :(
 
No Kochane, ja się będę powoli żegnać, bo jutro wyruszamy - najpierw do Kalisza, a stamtąd w poniedziałek z samego rana nad Bałtyk.

Już prawie jestem spakowana, ale jutro pewnie nie dam rady już tu do Was zajrzeć. Trzymajcie za nas kciuki, bo jedziemy samochodem w dwójkę, tzn. tylko Szymon i ja. No i oczywiście czarujcie ładną pogodę :-D

Ja trzymam kciuki za wszystkie podwójne Mamusie, żeby wszystko dobrze było i za KingęP - żeby rozwiązanie nastąpiło w dogodnym dla Ciebie momencie, było jak najmniej bolesne i jak najszubsze.

Trzymajcie się Kochane :-)
 
no a my za naszego TBS-a samego czynszu mamy 620 zł, do tego prąd (wszystko jest na prąd- grzanie, ciepła woda, kuchenka) w sezonie zimowym ponad 400zł, a w letnim- 280. W dodatku jeszcze go spłacamy niestety- najpierw udawało nam się po 2 tys. miesięcznie, ale coś się chyba pogorszyło, bo ostatnio z 1000/ mies. mamy problemy:angry:.
Całe szczęście nie mamy kredytu w banku, tylko pożyczyliśmy gotówkę od wujka i nie musimy być tacy punktualni.
Może jak zacznę wreszcie zarabiać, to się trochę polepszy. Aktualnie jestem w trakcie robienia prawka (od dawna się zarzekałam , że je zrobię , no i nadszedł w końcu ten moment)- póki co kończę teorię i lada chwila zaczynam jazdy. I jak już trochę nabiorę wprawy, to mam zamiar spróbować jako przedstawiciel, najchętniej firmy farmaceutycznej, o ile wcześniej czegoś sensownego nie znajdę.
 
o dobrze wiedziec ile mniej wiecej to wychodzi za rachunki u was my planujemy kupic dom noi kredyt w banku na jakies 30 lat troche sie boje ale innego wyjscia nie ma:tak: noi okolo 1000-1500 bedzie wynosila rata
juz za tydzien jedziemy do polski i bedziemy dzialac mam nadzieje ze sie znajdzi cos wartego swojej ceny bo ceny sa niesamowite:szok:
 
reklama
Do góry