reklama

Wątek główny

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez Izzabela, 15 Lipiec 2005.

1. Izzabela

Izzabela Gość

To ja wam może pomogę, bo widzę dziewczyny, że coś wam to nie idzie. Ja co prawda z lutego , ale to po sąsiedzku to czemu by nie pogadać wspólnie, co?

Znajdźcie się, znajdźcie wspólne tematy... :) Pozdrawiam, Iza.

2. felqua

felqua Fanka BB :)

Czy jest ktos oprocz mnie z terminem na marzec 2006? Z moich obliczen wynika ze moj termin przypadnie w okolicach 20 marca. Jestem jeszcze przed wizyta u ginekologa, ale po 2 pozytywnych testach.

3. reklama
  4. pytia

pytia Fanka BB :)

Witaj, felqua, nareszcie się ktoś tu pojawił! Ja też chyba na marzec, a raczej przełom lutego, marca, trudno wyczuć. Wg. moich obliczeń to szósty tydzień. Byłam już raz u gina, ale USG jeszcze nie miałam. A ty kiedy się wybierasz?
    A tak w ogóle to przede wszystkim gratulacje i duża buźka :)

5. pytia

Dzięki Iza, bo my tu nowe i nie bardzo jeszcze wiemy co i jak :) Teraz na pewno już pójdzie z górki :)

6. asiabeti

asiabeti Fanka BB :)

Czesc dziewczyny :) i malutkie fasolki. Ja jestem po pierwszym tescie ktory robilam w środe :) z wyliczeń ksiązkowych termin to 13 marca :)

7. asiabeti

asiabeti Fanka BB :)

Ja sie dzisiaj zarejestrowalam a forum przegladam chyba od 2 dni. to moj 2 post dopiero ale mam nadzieje ze niebawem sie rozkręce :)

Pozdrawiam
    Asia

8. pytia

Witam asiabeti, a który to tydzień, jeśli można spytać?

9. joanna30

joanna30 Fanka BB :)

czesc dziewczyny
    mam termin na 3maca

10. reklama
  11. joanna30

joanna30 Fanka BB :)

no wiec suwaczek juz mam
    teraz cos o sobie
    jestem mama 8letniego dawisia i 5letniej marysi w marcu nasza rodzinka powiekszy sie.
    mam nadzieje na wspolne klikanie ;)

12. Izzabela

Izzabela Gość

Joasia - suwaczek wklejamy do sygnaturki :) Czyli: Twoje konto-> Dane publiczne -> podpis i tam wklejasz w przypadku lilypie.com drugi adres :)

Poleć forum