reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny


Anik, a jak wyglada ta wysypka u Krystianka?
Mam nadzieje, ze sie przyzwyczaje do dietki, tylko ze ja od 4 lat zylam glownie na jajkach, masle i bialym serze oraz orzechach (jedzonych w duzych ilosciach, wlasciwie bez ograniczen); wczesniej przecwiczylam kilka innych diet (nawet wegetarianska) i po kazdej zle sie czulam, dopiero po tej ostatniej wyszlam na prosta, a teraz tego nie moge :( Od wczoraj ciagle czuje sie glodna. Zey chociaz to Oluni naprawde pomoglo, a tu trzeba czekac.
 
reklama
ja jestem juz tak zmeczona, ze nawet przy glosnych krzykach jestem w stanie zasnac, jesli tylko widze ze np. maz sie Ola zajmuje. Zasypiam na siedzaco. Teraz powinnam isc spac, ale pewnie Ola zaraz sie obudzi, wiec chyba nie warto.
 
Felqua, mój też dłużej nie sypia. Teraz tak sobie ustawił, że ma jedną dłuższą przerwę pod wieczór, śpi wtedy 3-4 godziny, a tak to się budzi co 2 lub 2,5. W dzień śpi bardzo mało.
 
Moj maly juz potrafi sypiac nawet 8 godzin ale te pierwsze w nocy pozniej 4 godziny i o 6:00 rano juz nie chce spac fika nozkami i chce zeby przy nim ktos byl i ciagle mowil do niego cos:) wiec noc mam nie przespana tylko te pierwsze godziny pozniej to juz ciagle chodze do SYNUSIA czasami biore go do naszego lozka bo jestem zmeczona tym chodzeniem a w dzien to juz nie ma mowy o spaniu:)
 
Martynka śpi bardzo dużo, ale co około 3 godziny budzi się na karmienie.
Najdłuższy sen wynosi 4 godziny.
Śpioszek i głodomorek w jednym ;D ;D ;D
 
mój mały raz przespał 6 godzin rzadko 5 godzin i zwykle jeden rzut 4 godziny codziennie potem budzi się co 2 albo częściej

mój maluch nienawidzi nosidełka wyje jak nie wiem za to na rękach moe być zawinięty jak węzęł gordyjski i mu nic nie przeszkadza

wszyscy uważają ze zbyt szybko reaguję na najdrobniejsze dźwięki bobasa i że jak on się tak przyzwyczai to będe miała przesrane nie jestem wstanie rozróżnić jeszcze tych różnorodnych dźwięków i jak nieraz piszczy to wydaje mi się że muszę go wziąć z łóżeczka a on tak sonbie piszczy wpatrzony w jeden punkt i sobie gulgocze

 
U nas spanko to przeważnie 3-4 godzin + jedno dłuższe, zawsze w nocy (ku naszej uciesze ;D), które trwa od 3 do, jak się wczoraj okazało, nawet 7 godzin... ;D

My dziś zaliczyliśmy nasz pierwszy samotny spacer (tzn. pierwszy raz wyszłam z nim sama - i sama musiałam wózek w częsciach taszczyć na dół ;D), chodziliśmy 2 godinki, Filip ładnie sobie spał, tylko jak zatrzymywałam się przy ławeczce, co by sobie usiąść, wystawić twarz do słoneczka i poczytać gazetę...budził się pieronek jeden ;D Zresztą w aucie też momentalnie zasypia, mimo, że jeszcze chwilę wcześniej darł się w niebogłosy... ;D Po prostu: "chłopak na polskie drogi" Im większe dziury tym bardziej się cieszy ;D ;D ;D
 
Po prostu: "chłopak na polskie drogi" Im większe dziury tym bardziej się cieszy ;D ;D ;D

a jak! w koncu do takich drog przyzwyczil sie w brzuszku :D :D
 
reklama
moje malenstwo jest wyjatkowo grzeczne....teraz własnie sie obudziła,przebrałam ja i lezy sobie sama w sypialni wpatrzona okno :) od czasu do czasu "da głos" :)...w dzien jest bardzo aktywna...ale za to w nocy spi....ostatnia butelke dostaje ok 23 i potrafi po niej spac 4 godziny...potem jedziemy tylko na cycusiu (zreguły budzi sie co 2 godz na cycusia:) )rano wstajemy miedzy 9-10 i na dzein dobry spora butla :)
 
Do góry