reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

A swoja droga to jak tylko kupimy samochod (a juz blizej niz dalej) to ja sie postaram podwiedzac Cioteczki z okolic ;-) a jak ktoras chcialaby odwiedzic Karolka to zapraszamy serdecznie w kazdej chwili :tak:
 
reklama
u mnie w domu jest 28 stopni, ale ja tak jak aga lubię takie temperatury, pod warunkiem,że nie muszę w ramach "pokuty" tachać przez kilka godzin na rękach prawie 14 kg mojej jagody;-)
 
Ja też chętnie poznałabym jakąś mamusię i rówieśnika/rówieśnicę Łukaszka. :-):-):-)
Oglądając zdjęcia, mam wrażenie, że się znamy, tak że spotkanie by było wskazane ;-)
 
kurczę skończył mi się paszposrt muszę błyskawicznie wyrobić nowy, niesttety można tylko w miejscu stałego pobytu (Grudziądz) muszę mieć do 27 sierpnia, rodzice za mnie iść nie mogą nawet z upoważnieniem jutro rano zaiwaniam do Gr młody zostanie z nianią bo szkoda mi go tachać w ten upał 600 km, muszę wykonać to w10 godzin:sick:
 
reklama
nie cierpię upałów!!! mam wtedy podły humor, spuchnięte nogi i nic mi się nie chce a w pracy mnóstwo roboty...dziś jak wracałam do domu to film mi sie urwał w autobusie - dobrze,że nie przespałam przystanku :-)

ja zapraszam do Otrębus/ Brwinowa - wiecie...Muzeum Motoryzacji ...krowy, kury, króliki... i takie tam... konie też sie znajdą w niedalekiej stadninie:rofl2:
 
Do góry