reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek spacerowy

hi, hi ... nie wiem dla kogo te kapiele mają być zdrowotne!!:-) Ja ostatnio straciłam pół zdrowia czyszcząc różowy kombinezon Oli z błota i gliny. Fakt faktem, że niunia była zadowolona i aż tryskała radością jak się w błocku wytarzała..
 
reklama
Fredka, dlatego my kupilismy Mateuszowi CZARNE spodnie do chodzenia po dworzu :))) I jakos to na razie PUK PUK dziala ;))

A my dzisiaj bylismy na dluugim spacerze w Parku (Lazienkach, dla wtajemniczonych). Bylo super! Sprawdzilismy, ze jak sie puka orzeszkiem o orzeszek, to wiewiorki zlatuja sie z drugiego konca parku i prawie te orzeszki wyrywaja z reki ;)) Mateuszowi podobalo sie bardzo: stukanie orzeszkami, wolanie wiewiorki (BAJA-BAJA-BAJA!!!!), rzucanie orzeszkiem (BAM!!) i ogladanie, jak wiewiorka zgarnia orzecha w lapki i obgryza go zabkami. Potem juz nie bylo tak fajnie, bo wiewiorka zabierala to, co zlapala i uciekala NA DRZEWO! Z Mateusza orzeszkiem!!! A mama nie pozwalala gonic wiewiorki, zeby jej odebrac Mateusza wlasnosc!!!... :))) Musimy jeszcze nad tym popracowac :))))

Fotki moze uda mi sie zaraz wrzucic na zastrzezonym ;)
 
Do góry