reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek TYLKO dla chwalipięt!!!

Lilla moje dzieci tez tylko na wodzie, ale na naukę załapania picia ze słomki zrobiłam wyjątek, to tylko było parę łyczków i potem dałam z powrotem wodę.
 
reklama
Ja W nauczyłam pic ze słomki z 2 tygodnie temu. W restauracji miałam wodę ze słomka, przytkalam kciukiem koniec słomki, w środku była woda, włożyłam słomkę do paszczydełka Wiktora (mój kciuk wyżej niż usta) i puściłam. Włożyłam słomkę do szklanki i dałam słomkę do paszczy, zaczął pić.
Dziś kupiłam mu kubek ze słomka i pije ładnie [emoji1]
 
Nooo mam nowinę! Moje dziecko postanowiło jednak przemówić. Po ponad 7 miesiącach milczenia (wyłącznie stękała i płakała) teraz przemówiła głosem bliskim ludzkiemu!

Powiedziała "daj" które uprościła po kilku dniach do "da" :cool2: rasowa kobieta. Nie staram się nawet forsować "mama", żeby jej nie speszyć. Więc "dadada" i do przodu :cool2:

Druga nowość: Melania opanowała już jakiś czas temu wstawanie z podparciem a teraz dołączyła do tego umiejętność siadania ze stania :-) już aż tak nie muszę jej śledzić krok za krokiem. Choć jak upada do tył to dalej wali głową z całym impetem o posadzkę.


Widać mojemu dziecku do rozwoju potrzebne jest chorowanie...
 
reklama
Do góry