reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

ivi

uzależniona;) // I.2010
Dołączył(a)
19 Maj 2006
Postów
10 917
Chwalimy się zakupami, podpowiadamy sobie co warto a czego nie.
W pierwszym poście umieszczamy listę wyprawkową - sprawdzone listy proszę w komentarzu - wrzucę do pierwszego postu :)
 
reklama
Ja nie kupie już więcej na pewno takiego spiworka z szelkami i okrycia kąpielowego. Hm... na pewno międzyczasie jeszcze wyjdzie co nieco.
Nic nie sprzedawałam, więc większość rzeczy mam. Kupie tylko to nad czym się zastanawialam a nie kupilam w końcu i po jakimś czasie zalowalam, ale już sie nie opłacało kupować, tylko musze sobie przypomnieć co to bylo.
 
Ten śpiworek z szelkami to jak kolderka? Tez to było u nas kijowe i mlody wpadał do środka i ruchy mu to blokowalo.. Nie kupowalabym wielu kolysek.. Miałam criba i do tego takie czerwone coś z Tiny love, zaraz pokaże. Wcale nie funkcjonalne na długo. Mlody wolał bujaczek z regulacją oparcia, taki polecam.
Fotelik do karmienia.. Miałam taki wypasny z wkladka dla noworodka, tez zaraz wrzuce. Bo chciałam w kuchni odkładać. Niefunkcjonalne a też drogie! Tzn.uzywalam codziennie dopóki nie zaczął jesc..Nie szło tego umyć! Mamy zwykla tania ikee i rewelacja..
 
To:

Za to polecam mega z tt kosz na pieluchy! Cudooo
 

Załączniki

  • 1460226047133.jpg
    1460226047133.jpg
    47,3 KB · Wyświetleń: 354
  • 1460226057684.jpg
    1460226057684.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 385
  • 1460226197678.jpg
    1460226197678.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 390
  • 1460226249807.jpg
    1460226249807.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 385
No dokladnie o taki śpiworek mi chodzi.

Krzesełko mamy Bambi chyba Baby design. Nie pamiętam, bo w piwnicy juz stoi od dawna, ale sprawdzil się. Kupilam uzywany i wciąż jest w idealnym stanie.
 
Hmm ja foteliki do karmienia uwielbiam:) ale fisherprice rainforest tylko wchodzi w grę, z materiałem a nie ceratka i jednym klikiem odpinanymi pasami:)

No i najważniejsze bez czego nie wyobrażam sobie pierwszych miesięcy- chusta tkana!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
To mnie pouczycie z chustami, będę wdzięczna bo my tylko nosidlowi w Bondolino. Liczę na pomoc kochane!

Ivi jak materiał Ci się czyści??
U nas pasy przy Dexterze tylko w foteliku..
 
Do góry