reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy - wyprawka dla maluszków!

Emka niewiem właśnie pierworodny miał AZS straszne i był na tetrowkach długo i musiałam dać radę i jeszcze pranie ręcznie w płatkach mydlanych .. ale odkryłam pampki które nie powodowały odpaleniu wkoncu , jemu skóra schodził płatami i żywa ranę miał po pampersach . Najwyżej zakupie kilka sztuk i będę próbować a jak nie wyjdzie to będą w razie w , jak braknie zapasów pampkow..
 
reklama
Linka a to inna sytuacja jesli jest konieczność :)




2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Dziękuję za odpowiedź co do kołderki. U nas też jest w zimie bardzo ciepło a poza tym właśnie bałabym się przykrywać takie maleństwo kołerderką i też myślałam o śpiworku albo otulacz. O pieluszkach bambusowych też czytałam, że sprawują się super.
 
Jesli ktoras mama zastanawia sie nad zakupem nebulizatora to gorąco polecam biedronkę z włoskiej firmy Flaem. Miałam dziś okazje wypróbować, bo mały trochę mi za czesto pokasłuje, a zakupiłam juz jakiś czas temu i leży. I przyznam, że rewelacja w porównaniu do microlife którego miałam. W tamtym co chwila wypadała rurka a to z jednej a to z drugiej strony, te rurki były z takiego małoelastycznego tworzywa, nie mozna było robić inhalacji na leżąco. Jedną reką trzymałam dziecko, zeby mi nie uciekło, a druga inhalator, żeby przewód nie wypadł. A biedroneczka pełen wypas, inhalator na szafce, syn leży na łożku, rurka długi, nic sie nie rozpada, mozna inhalować na leżąco.
Flaem kosztuje koło 230zl, a microlife na Allegro koło 130, z tym ze ja pewnie dałam sporo więcej bo jako świeżo upieczona mama nie wiedziałam, że mi będzie potrzebny a pozniej na szybkiego kupowałam w aptece jak mi lekarz kazał.

1467748247-xvpjp3.jpeg


1467748294-x3fuda.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
nika - to też zależy czego od inhalatora się wymaga, bo mysmy 4 lata mieli inhalator Bora i był zupełnie ok (koszt ok 100zł), ale ostatnio kupiliśmy inhalator profesjonalny do inhalacji ciągłej za ok 220zł (microlife) żeby na wszystkie dzieciaki dawał radę..
 
Ja kupiłam też dla Zu inhalator za ponad 200zl na pewno i ostatnio sama sie nim inhalowałam.
Princesseczka fajnie Ci sie udalo z karuzelką.

Za to ja tym razem dla Zu upolowałam na olx rowerek za 50zl :-) Juz wczoraj jezdziła z tatą.

Dla brzuszkowego to sama nie wiem co teraz kupować. W sumie na początek mam wszystko no poza łóżeczkiem.
Aaaa... i fotelikiem, ale to już bliżej jesieni.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Justyna ja solą a najlepiej stezona nie ta zwykła do przemywania. Raz jakieś sterydy musiałam podać inhalatorem a tak tylko solą przy przeziębieniu
 
reklama
Właśnie się tak zastanawiam większość zachwala te inhalatory i jestem ciekawa czy samą solą czy lekami bo leki na receptę do inhalacji to po prostu sterydy..
Ja mam ale używałam dosłownie 3-4 razy przy chłopcach i jakoś mnie nie zachwyca.
 
Do góry