reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zamkniety

Kira powiem ci ze trafilas bo ja nieraz mialam ochote napisac o pewnej mlodej osobie z rodziny ale zawsze tak myslalam aaa jak kiedys przypadkiem zajrzy na to forum w koncu my tu takie anonimowe nie jestesmy sa zdjecia miejsce zamieszkania....no przede wszystkim fotki ...:sorry2:
 
reklama
Dziewczyny,bardzo Was prosze pilnujcie wielkosci liter bo osoby które żle podadza swój nick,z błedem-nie beda mialy dostepu i sie zamieszanie zrobi.Ta moja lista jest chyba w porzadku-kopiujcie ja i nie przepisujcie-a powinno byc dobrze:tak:
 
Dziewczyny,bardzo Was prosze pilnujcie wielkosci liter bo osoby które żle podadza swój nick,z błedem-nie beda mialy dostepu i sie zamieszanie zrobi.Ta moja lista jest chyba w porzadku-kopiujcie ja i nie przepisujcie-a powinno byc dobrze:tak:

Kirano to ja się poprawiam NataK z duzym K :-) bo u ciebie jest z małym k ;-)
ale dobry z tym pomysł, tez sie nieraz boję, ze męzulcio na forum trafi i dowie się jak na niego narzekam :zawstydzona/y:
 
z tego co ja kojarze to dobrze swój nick wpisałam mrozik z małej :hmm:. NataK też poprrawiłam
Kira24
Karolki
evelinakol
Aneta456
mrozik_j
Natalia85
Edyta80
NataK
Kludi
tomola
 
reklama
Kira24
Karolki
evelinakol
Aneta456
mrozik_j
Natalia85
Edyta80
NataK
Kludi
tomola
natalka_25

Ja też jeśli mogę się dopisze bo również chciałabym czasem coś napisać ale troche się obawiam ze moze ktoś kto nas zna przeczytać a jest o czym pisać:-(
 
Do góry