reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątpliwości

Dołączył(a)
1 Styczeń 2020
Postów
1
Witam w Nowym Roku [emoji4][emoji322]
To mój pierwszy post tutaj , zdecydowałam się założyć wątek bo mam w głowie wielki mętlik.
Ostatnią miesiączke miałam 28.11.2019
, cykle mam 31 dniowe, owulacja byla 15.12 ,kolejna miesiączka powinna być 29.12.2019 , jednak do tej pory brak. Miewam czasami bóle podbrzusza i często odwiedzam toaletę i tyle co mam z objaw.
W tamtym roku leczylam torbiel na jajniku, jednak przy wizycie w sierpniu Ginekolog powiedział że już wszystko jest w normie, torbiel się wchlonela , powiedział że jakby się cos działo to mam wrócić do niego. Jestem świeżo upieczona mężatka, ucieszylibyśmy się z mężem jeśli była by to ciąża. Stąd moje pytanie czy jest możliwe żeby przez torbiel zatrzymał się okres ? Bardzo się boję że to znów wróciło, i że to jednak nie ciąża. Jednak podczas całego leczenia miesiączka była jak w zegarku. Pierwszy raz mam takie opóźnienie. Wizytę u lekarza mam za parę dni bo 7.01 , ale do tego czasu chyba oszaleje [emoji853] co myślicie o tym?
 
reklama
Witam w Nowym Roku [emoji4][emoji322]
To mój pierwszy post tutaj , zdecydowałam się założyć wątek bo mam w głowie wielki mętlik.
Ostatnią miesiączke miałam 28.11.2019
, cykle mam 31 dniowe, owulacja byla 15.12 ,kolejna miesiączka powinna być 29.12.2019 , jednak do tej pory brak. Miewam czasami bóle podbrzusza i często odwiedzam toaletę i tyle co mam z objaw.
W tamtym roku leczylam torbiel na jajniku, jednak przy wizycie w sierpniu Ginekolog powiedział że już wszystko jest w normie, torbiel się wchlonela , powiedział że jakby się cos działo to mam wrócić do niego. Jestem świeżo upieczona mężatka, ucieszylibyśmy się z mężem jeśli była by to ciąża. Stąd moje pytanie czy jest możliwe żeby przez torbiel zatrzymał się okres ? Bardzo się boję że to znów wróciło, i że to jednak nie ciąża. Jednak podczas całego leczenia miesiączka była jak w zegarku. Pierwszy raz mam takie opóźnienie. Wizytę u lekarza mam za parę dni bo 7.01 , ale do tego czasu chyba oszaleje [emoji853] co myślicie o tym?
A robilas test ciazowy? Jestes juz po terminie spodziewanej miesiaczki wiec to najlatwiejszy sposob by nie musiec czekac do wizyty [emoji6]
 
Zrób test ciążowy 😉 my Ci tu nie powiemy czemu tak się dzieje, albo od razu na bete, to da 100% pewności
 
Czemu nie zrobisz testu? Jesli jestes w ciąży to wizyta u ginekologa nic nie zmieni bo najprawdopodobniej będzie za wcześnie żeby coś zobaczył na usg A Ty znów będziesz się stresowac
 
Zmiany typu torbiele potrafią rozregulować cykl. Ale ja bym Ci radziła posłuchać pozostałych dziewczyn. Wyskocz do apteki po test i zobaczysz co wyjdzie. Życzę Ci dobrych wiadomości :)
 
reklama
Zgadzam się z poprzedniczkami 😉 zrób test, jeśli to ciąża to na wizytę u lekarza jest za wcześnie, będziesz się stresowała że niewiele widział na usg, powie żebyś przyszła za 2 tygodnie a następnie za kolejne 2 tygodnie 😵 a Ty będziesz siedziała i myślała... Jak zobaczy serducho ♥️w 6 tygodniu to dopiero powie że jest narazie ok 😊
 
Do góry