reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WAŻNE*~*~*ogłoszenia*~*~*WAŻNE

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

czarna79

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Luty 2006
Postów
8 698
Miasto
Piła
Hej będę tutaj Was informowała o nowościach na BB:))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny w związku z tym ze na BB robimy porządki (jak zauważyłyscie na innych wątkach powstały tzw pod fora) Dlatego napisałam do Admina o stworzeniu i u nas takiego pod forum gdzie zamierzam umieścić wszystkie wątki odnośnie ciąży. Pozwoli nam to utrzymać porządek na naszym forum nie tracąc tym samym tak waznych dla nas tematów. Mam nadzieję że nie macie Mi tego za złe. Jednakże zanim zamieszcze tam te wątki chce poznać waszą opinię. Co o tym myślicie;-)
ps Wypowiadać się na ogólnym;-)
 
Od wtorku rusza na bb konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby światecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która mozna rozsyłac do krewnych i znajomych Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby sie udał. Mam zgode od organizatora zeby Forumowiczki o tym dowiedziały sie już dzisiaj. Dlatego poprosze poinformujcie dziewczyny, zeby szykowały sie z fotkami na wtorek To ja tyle
 
Witajcie, na naszym forum udziela sie mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż zosatł zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. JakoBB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Miniterstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki,

Jeżeli możecie rozpropagować informacje na Waszych forach to poproszę. Może jakieś używane ubranka, czy krzesełko, ktos ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa.
W każdym razie jesli ktos chce pomóc to tutaj dane:

ADRES TYLKO NA PRIV
p.s. może któraś z Was jest z Białegostoku?​
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry