reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesna ciaza a beta

Ja tego nie pojmuje,kreski są coraz bardziej widoczne a ja się czuje jakbym okres miała dostać :(
Bo wczesne objawy ciążowe są takie same jak na okres. Po prostu. Albo wcale ich nie ma. Nie zrobi Ci się nagle niebieski palec u stopy na ciążę. :) Objawy są często takie jak na okres po prostu. Co byś chciała czuć, żeby czuć się w ciąży? Bo ja np. w pierwszej ciąży aż do chyba 6-7 miesiąca nie miałam w ogóle żadnych oznak, wtedy dopiero dostałam zgagi, bo mi dziecko kopało w żołądek.
 
reklama
Bo wczesne objawy ciążowe są takie same jak na okres. Po prostu. Albo wcale ich nie ma. Nie zrobi Ci się nagle niebieski palec u stopy na ciążę. :) Objawy są często takie jak na okres po prostu. Co byś chciała czuć, żeby czuć się w ciąży? Bo ja np. w pierwszej ciąży aż do chyba 6-7 miesiąca nie miałam w ogóle żadnych oznak, wtedy dopiero dostałam zgagi, bo mi dziecko kopało w żołądek.
Ja miałam taki okresowy ból, że myślałam, że mnie rozerwie. Na szczęście już wiedziałam, że taki ból to ciąża (bo w 1 też miałam taki sam silny, a ogólnie na miesiączkę boli mnie średnio). Ale nie dziwię się, że jeśli to pierwsza ciąża, to może się to wydawać dziwne, bo na filmach wygląda to inaczej 😂
 
Cześć dziewczyny! Pomocy! Siedzę w szpitalu, już kilka dni z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Ostatnia miesiączka 26 listopad, z tym ze moje cykle maja około 34 dni. Lekarz mówi, że to 4tydz 5 dzień. Na Usg kompletnie nic nie widać, oprócz jakiegoś małego endometrium w macicy. Beta hcg z 02.01-1000, po 17h -1100. Teraz po 48 czekam na kolejny wynik. Nie wiem co mam myśleć.. nic mi nie mówią każą czekać. Dodam, że nie mam żadnych plamien ani mocnych boli brzucha. Czy to może być normalna ciąża?
 
reklama
Cześć dziewczyny! Pomocy! Siedzę w szpitalu, już kilka dni z podejrzeniem ciąży pozamacicznej. Ostatnia miesiączka 26 listopad, z tym ze moje cykle maja około 34 dni. Lekarz mówi, że to 4tydz 5 dzień. Na Usg kompletnie nic nie widać, oprócz jakiegoś małego endometrium w macicy. Beta hcg z 02.01-1000, po 17h -1100. Teraz po 48 czekam na kolejny wynik. Nie wiem co mam myśleć.. nic mi nie mówią każą czekać. Dodam, że nie mam żadnych plamien ani mocnych boli brzucha. Czy to może być normalna ciąża?
Teoretycznie w tak młodej ciąży może być nic nie widać. Beta jak na ten wiek ciąży też jest odpowiednio wysoka, tym bardziej przy długich cyklach. Natomiast pytanie, czy masz dobre przyrosty... Bo to one by mogły na tym etapie wskazywać, że coś jest nie tak.
A czemu trafiłaś do szpitala z podejrzeniem pozamacicznej?
 
Do góry