reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wczesna ciaza a beta

Teoretycznie w tak młodej ciąży może być nic nie widać. Beta jak na ten wiek ciąży też jest odpowiednio wysoka, tym bardziej przy długich cyklach. Natomiast pytanie, czy masz dobre przyrosty... Bo to one by mogły na tym etapie wskazywać, że coś jest nie tak.
A czemu trafiłaś do szpitala z podejrzeniem pozamacicznej?
Wynik z dzisiaj to 1500. Miałam bóle brzucha, na początku takie jak przy miesiączce, później były trochę mocniejsze teraz ustały. Nic już mnie nie boli, mam objawy normalnej ciąży. Ale lekarze nic mi nie mówią to jest najgorsze
 
reklama
Wynik z dzisiaj to 1500. Miałam bóle brzucha, na początku takie jak przy miesiączce, później były trochę mocniejsze teraz ustały. Nic już mnie nie boli, mam objawy normalnej ciąży. Ale lekarze nic mi nie mówią to jest najgorsze
To jest po 48 godzinach? To niestety trochę maly przyrost... Ale nie martw się na zapas! Na pewno lekarze znowu powtórzą Ci USG niedługo.
 
To jest po 48 godzinach? To niestety trochę maly przyrost... Ale nie martw się na zapas! Na pewno lekarze znowu powtórzą Ci USG niedługo.
Tak to po 48h. Jutro maja zrobic mi Usg, a siedzę jak na szpilkach. Lekarz jak mnie przyjął to sugerował mi, że wgl nie jestem w ciąży i wymyślam. A teraz nawet nic mi nie mówią
 
Tak to po 48h. Jutro maja zrobic mi Usg, a siedzę jak na szpilkach. Lekarz jak mnie przyjął to sugerował mi, że wgl nie jestem w ciąży i wymyślam. A teraz nawet nic mi nie mówią
Wynik faktycznie mały i jeżeli nic nie widać w macicy to może być to pozamaciczna. W każdym przypadku nastawiała bym się na najgorsze.
 
Dziewczyny! Dzisiaj już widać pęcherzyk, Pani Doktor powiedziała, że w idealnym książkowym miejscu! To wczesna ciąża. Wychodzę do domu dzisiaj
Super, że wykluczyki pozamaciczną!! :))) kontroluj się częściej ze względu na ten niski przyrost, teraz oby na USG pokazał się zarodek :)))
 
Podobno diagnostykę rozpoczyna się Dopiero po 2, a nawet 3 poronieniu...
Pierwszego nie badaliśmy, bo to podobno błąd genetyczny, tego nawet się nie beda.
No ale drugie poronienie daje już do myślenia :(
A ja myślę że mogłoby troszke za szybko. U niektórych sie udaje tak szybko ale warto chwilke dłużej poczekać i dac organizmowi czas co nie zmienia faktu ze warto zrobić badania. Bardzo mi przykro i życzę powodzenia ❤
 
reklama
Do góry