reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża, bóle brzucha

Witam, jestem tu nowa :D
Dwa dni temu robiłam betę i wyszło 466, okres spóźnia się około 2 tyg. Tydzień boli mnie brzuch, z przerwami, dosyć często. Bóle podobne do okresowych, sciskanie, rozpychanie, ogólnie dokuczliwe. Czy to normalne? Miałyście tak? Wczoraj na usg nie było widać nawet pęcherzyka, lekarz nieprzyjemnie skwitował "czekać, albo się przyjmie albo nie" :/ kazał powtórzyć betę po weekendzie. Chciałabym poznać wasza opinie, czy możliwe że ma aż tak boleć? Dziękuję za odpowiedzi
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, beta dziś wyniosła 3295, a jutro wizyta :D
 
reklama
Witam, jestem tu nowa :D
Dwa dni temu robiłam betę i wyszło 466, okres spóźnia się około 2 tyg. Tydzień boli mnie brzuch, z przerwami, dosyć często. Bóle podobne do okresowych, sciskanie, rozpychanie, ogólnie dokuczliwe. Czy to normalne? Miałyście tak? Wczoraj na usg nie było widać nawet pęcherzyka, lekarz nieprzyjemnie skwitował "czekać, albo się przyjmie albo nie" :/ kazał powtórzyć betę po weekendzie. Chciałabym poznać wasza opinie, czy możliwe że ma aż tak boleć? Dziękuję za odpowiedzi
Dziękuję za odpowiedzi, beta dziś wyszła 3295, a jutro badanie u nowego lekarza, oby coś było widać :D
 
Do góry