reklama

Wcześniaczy wątek zamknięty?

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez FraniowaMama, 7 Październik 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. FraniowaMama

FraniowaMama mama Natalki i Frania

Od dłuższego czasu chodzi mi to po głowie ino ja tu nie rządzę:)

Co myslicie babeczki?

Nieraz są takie sprawy, że czlowiek wygadałby sie, ale na naszych otwartych wątkach nie da się..wiadomo dlaczego.. No i ja np często mam opory w opowiadaniu o jakis naszych sprawach (cudownym zresztą) mamom sierpniowym, bo wiem, że...żyjemy w trochę innych bajkach.. Rozumiecie o co chodzi?

Coś podobnego zainicjowała Beti, ale wydaje mi się, że lepiej żebysmy zostały w obrębie BB (ja mam np niezwykły talent do mylenia haseł, zapominania nowych adresów itd - dziś 1 przyciskiem zablokowałam sobie konto i bloga np).

Koniec przydługiego wstępu.

Generalnie pytanie jest takie - widzicie zasadność takowego wątku?

2. Beti333

Beti333 Fanka BB :)

Jak wiesz jak zrobic taki watek to działaj kobieto :tak:

3. reklama
  4. agawhite

agawhite Fanka BB :)

Jasne, że widzimy, gdyż istnieje rzeczywistość i "nasza rzeczywistość"
    Mimo najszczerszych chęci otaczających wspaniałych nie-wcześniaczych rodziców, jest to inna bajka.

5. sylwetka74

sylwetka74 Fanka BB :)

6. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

Ja już dawno o tym myślałam, więc Aga działaj i grupę zakładamy.

Ja czasem już nie mam ochoty publicznie pisać o moich problemach...

7. sylkao

sylkao Fanka BB :)

Ja mam nadzieję, że mnie też przygarniecie, chociaż Łucja tylko miesiąc wczesniejsza, problemów przy urodzeniu nie było...tak mówili, a teraz, szkoda mówić. Uczestniczyłam przed urodzeniaem Łucusi w kilku forach, ale teraz już nie. Chcę się cieszyć z kazdego małego kroczka do przodu, a tam widzę tylko te z tyłu:-(

8. monik75

monik75 Mama Mai i Oskarka

Ja też już od jakiegoś czasu myślałam że taki wątek powinien tutaj być.:tak:

9. FraniowaMama

Dziewczyny, ja to wiem jak sobie bloga wykasować, jak konto zablokowac, ale jak założyc wątek zamkniety...sorry..takich uzdolnień nie mam;-)

Moderatorki pewnie będą wiedziały:)

SylkaO, a ty głupot nie gadaj, dobra?;-)

Wczesniactwo to cholerna loteria. Czasem dziecko z 33 hbd wychodzi z niego gorzej niż dzieciaczek z 26 czy 27 hbd.
    Zobaczcie na naszego Wiktorka (tego, którego na blogu opisuję) - chłopak z 33 hbd, ile to lekarze moga schrzanic, jak chcą.
    Więc nie licytujmy sie czyje dziecko wczesniejsze, późniejsze, cięższe czy lżejsze. Wczesniak to wcześniak.
    Schluß, aus, Feierabend.
    A my wszystkie jednako mamy 'zryte berety', nie?

Ps. Wiecie ze za te moje wyjątkowe uzdolnienia musiałam dziś zapłacić?? To jest dopiero talent:)

10. reklama
  11. Beti333

Beti333 Fanka BB :)

12. FraniowaMama

Ty jestes jednak zdolniacha.
    Przyjde do Ciebie na korki któregos wieczora, oki?:)

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum