• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wcześniak

Net-ka ;-) ale my tu piszemy o wcześniaku... wcześniaki rozwijają się ciut inaczej, w ogóle dzieci urodzone o czasie też mogą rozwijać się w swoim tempie...
muszę sprawdzić czy w książeczkach zdrowia moich dzieci też takie zapisy są...
 
reklama
Rubi dlatego napisałam wcześniej, że u wcześniaków może być inaczej, mogą być poślizgi. Ja wiem tylko jak jest z perspektywy mamy dziecka urodzonego o czasie. ;)));-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry