Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Net-ka ;-) ale my tu piszemy o wcześniaku... wcześniaki rozwijają się ciut inaczej, w ogóle dzieci urodzone o czasie też mogą rozwijać się w swoim tempie...
muszę sprawdzić czy w książeczkach zdrowia moich dzieci też takie zapisy są...
Rubi dlatego napisałam wcześniej, że u wcześniaków może być inaczej, mogą być poślizgi. Ja wiem tylko jak jest z perspektywy mamy dziecka urodzonego o czasie. ));-)