reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

Kochane, a czy możecie mi powiedzieć, w jakich szkołach robiłyście kurs prawa jazdy i jak na te szkoły się zapatrujecie?? Wybieram się w końcu na kurs i nie wiem kaj ;)
Wczoraj moje dziecko mnie rozbroiło ;) W drodze do żłobka patrzył na księżyc i wołał do niego "Ej Cosiek" :D (To z bajki "Klub Myszki Miki", pewnie kojarzycie).
Dzięki za wypełnienie ankietki, już sobie dokończyłam pracę i kwiczę z radości ;)
 
reklama
ja niestety w doborze szkoły jazdy nie pomoge. ej cosiek mnie rozbroił no w zasadzie do coska ksiezyc podobny :-D, zazdroszcze skonczenia pracy ja wciaz sie mecze z badaniami ;/
 
hej dziewczyny wieki mnie nie bylo:)
moje pannice rosna nieziemsko...wadza sie, tluka i wogole...ja mam mase szycia. Syla w szkole wiec i dodtkowe obowiazki:(
a tak stara bieda...zrobilam sie na blond:) uparlam sie i wyszlo:)
ostatnio brak czasu na forum, ale nadrabiam powoli i sierpien i tu....
gdzie te wolne chwile, co siedzialo sie parwie caly dzien:) ale moze teraz sie uda:)
lece buziaki...postaram sie zagladac czesciej:)
 
Witam :))

U nas jakoś leci, a u Was ?:)

Dziewczyny są [jak na mój gust :D ] grzeczne, bawią się razem a mamusia ma troszkę więcej czasu dla siebie :)\

Niunia a z jakiej dzielnicy jesteś? :D
 
dziewczyny witam Was pochodzę z Rybnika lecz mieszkam aktualnie w Żorach, choć i tak często w Rybniku bywam więc pozwolicie, że będę Was nawiedzać na tym wątku...
Jestem w 34 tygodniu ciąży :)
 
reklama
Do góry