reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomości o Filipku

bubbles wspaniale czyta sie takie wieści. z ciekawostek, to lenusia wazy dokładnie tyle co Fifi :-) uściskaj oba maluszki od nas :**
 
reklama
Dziewczynki, dopadla nas goraczka.
Rowno po tygodniu od szczepienia i jak sie okazuje mozliwe, ze jest to na skutek szczepionki przeciw odrze, rozyczce i swince. Goraczka moze sie pojawic wowczas miedzy 7 a 10 dniem od podania szczepionki.
Nic poza tym nam nie jest, procz kataru od 3 tygodni, ale dziecko ma czysta klatke, uszka, wiec chyba to reakcja poszczepienna.
Jesc nie chce, wisi tylko na cycku.

Chyba nie pisalam, ze w ten poniedzialek mamy wizyte w szpitalu z powodu chrapania Filipka. Od paru mies chrapie i rzezi jak usypia wieczorem, pijac przy tym piers. Meczace to jest
Bedzie to badanie laryngologiczne.

Cholercia! z tego wszystkiego missnelam, ze wczoraj byly 22 mies Filipka! Yupi!!! :))
 
Bubbles lipa z tą gorączką, oby to było po szczepieniu a nie jakiś wirus! Dziwne z tym chrapaniem,a wiadomo co mu będą robić??

Buziak dla naszego starszaka:* Już niedługo już za chwilę będziemy zdmuchiwać świeczki na torcie naszych dzieciaczków:)
 
Nie wiem dokladnie Jolus jak beda badac, dowiedzialam sie narazie z Google ze nazwa badania (ENT) znaczy ear/nose/throat czyli ucho, nos, gardlo. Dochodza mnie sluchy od znajomych, ze to moze byc trzeci migdal. Ech, zobaczymy!
 
Bubbles, to na pewno na skutek szczepienia ta temperatura. U nas z dużym opóźnieniem pojawiła się wysypka po tej szczepionce. Oby tylko szybko Filciowi minęło.
Co do chrapania, może to być trzeci migdał, może być też coś z przegrodą, ale sama nic nie szukaj, poczekajcie na wizytę. Julek też chrapał, tylko że od urodzenia w zasadzie, ja się naczytałam różnych cudów, a potem się okazało, że to tylko sapka i minęło. U Was na pewno też będzie wszystko ok &&&&
 
Missnelam :-) haha Bubbles :**
Buziaki wielkie na te 22m-ce! :*
Poowodzenia na badaniu laryngologicznym - oby wszystko bylo git ;)) wierze, ze takie chrapanko moze byc meczace, i dla Was i dla Fificia. ..i oby goraczka poszla juz sobie! a jak Alex - zdrowy? nie choruje? kaszelki minely wszelakie?? pozdrawiamy z Polusia
 
reklama
Bubbles Krzyś właśnie najgorzej przechodził tę szczepionkę, więc myślę że to może być to. Trzymamy kciuki za badanie, niech pomoże w diagnozie skąd to chrapanie. Buziaki od 22 m-nego Krzysia dla Filipka :-)
 
Do góry