reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

Anka pisze
" ja sobie dalej leze skurcze czasami sa ale slabe.Byla wizyta i jesli do rana nic to jakis balon beda mi wsadzac a podobno to jest strasznie nieprzyjemne"
 
reklama
wiadomosc od Anki:

wedlug Rozalskiego szyjka zamknieta wiec dupa blada przysiedze tu troche.. plewka mi jedynie powiedzial ze jutro sie za mnie zabierze

a ja juz mam dosyc ..
 
Wiadomosci od Anki


karza jej tarmosic sutki zeby cos ruszylo i nic.zaraz jej dzyndzle odpadna a jej i tak nic nie rusza.Liczy ze jutro cos moze sie zacznie dziac bo jej gin bedzie tak jej obiecal bynajmniej.
Monika tobie mam przekazac ze twoj gin to super gosc bo miala z nim do czynienia ( widomosc ta z wczoraj ) Pozdrawia was wszsytkie !
 
wiadomosc od anki z godz12,00
dzisiaj mi lekarz powiedzial ze szyjka zamknieta,glowka wysoko i gdyby nie to ze jestem 8dni po terminie to moglabym do domku. jutro bedzie moj lekarz na caly dzien i obiecal wszystko rozruszac.
 
Wiadomosci od Anki


karza jej tarmosic sutki zeby cos ruszylo i nic.zaraz jej dzyndzle odpadna a jej i tak nic nie rusza.Liczy ze jutro cos moze sie zacznie dziac bo jej gin bedzie tak jej obiecal bynajmniej.
Monika tobie mam przekazac ze twoj gin to super gosc bo miala z nim do czynienia ( widomosc ta z wczoraj ) Pozdrawia was wszsytkie !

eee ja to wiem ie od dzis :D rozal to jest "do rany przyloz" !!! a przy tym komik nieziemski !!!
a ja wczoraj jak bylam na chwile na IP to normalnie wszyscy moi "znajomi" moja pani Ala z porodowki, siostrzyczka Milejowa zaraz popytala co sie dzieje, przelozona poloznych z polozniczego - tez super babka ... i sie dziwili co ja tam robie!!
 
wiadomosc od Ani
jestem po oksy szyjki juz tylko pol cm i prwie 4cm rozwarcia a teraz jestem po lewatywie i o 15 dalej na porodowke:)





3mamy kciuki i zapewne juz dzis bedziesz tulila córcię:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Widze ze sa juz swieze wiadomosci od Anki ja mam esa od niej z godziny 13.23
" Qurwa Asia jak to boli zaraz sie zesram,gin mnie wymasowal ,polozna tez poleciala mi kre strasznie ! niedawno bylo 2 cm gin mi mowil ze jak bedzie 3 to on mi to przyspieszy a ja juz qurwa wariuje a gdzie koniec "

Ale widze ze rozwarcie juz wieksze i Ania juz chyba na porodowce ! OBy poszlo w miare gladko i szybko bo bez bolu pewnie sie nie obejdzie !
 
reklama
Do góry