reklama

Wiadomosci ze szpitala !!!

Temat na forum 'Archiwum mam grudniowych' rozpoczęty przez mea_osi, 17 Listopad 2009.

1. mea_osi

mea_osi Mea, Agatka, Gabi i Mati

Tu zamieszczamy esemeski od dziewczyn bedacych w szpitalu !! tak zeby nic nie umknelo naszej uwadze ... gdyby ktos chcial cos konemtowac to róbmy to na ogolnym - http://www.babyboom.pl/forum/grudzien-2009-f294/grudzien-2009-a-25004/index3050.html#post4500945 - a tu zeby nie bylo balaganu tylko tresci smskow albo hasla w stylu "paulus jest w szpitalu!!"

LASECZKI PROSZE WAS JAK TRAFIACIE DO SZPITALA TO DAJCIE ZNAC KOMUKOLWIEK Z FORUM !! ZEBYSMY SIE PO KILKU DNIACH NIE ZORIENTOWALY ZE KOGOS NIE MA I SIE OKAZUJE ZE JEST W SZPITALU :D

na poczatek stan na 01.01.2010

• karnitynka na porodowce !!
    jesli ktos jeszcze to prosze o info bo po szpitalu nie wiem ciagle co sie dzieje!!!

ps: staram sie to aktualizowac na biezaco!! jak chcecie znac czas ostatniej aktualizacji to wpisany jest ponizej: Last edited by mea_osi; Dzisiaj at 19.52.

Ostatnia edycja: 1 Styczeń 2010
  2. mea_osi

wiadomosci od wojtysiowej

3. reklama
  4. mea_osi

kolejna w szpitalu a wy nic nie mowicie !!

juz w domku :) co prawda an wlasne zadanie :)

Ostatnia edycja: 17 Listopad 2009
  5. mea_osi

Natalka wlasnie wyslala smsa ze pojechala do szpitala rodzic !!!

falszywy alarm :)

Ostatnia edycja: 17 Listopad 2009
  6. daffodill

daffodill Gość

WIADOMOŚĆ OD WOJTYSIOWEJ Z DNIA 18-11-2009 GODZ. 8:48

Hej jestem przed wizytą. Spojenie dalej się rozchodzi mimo pasa. Najwiecej moze rozejsc sie 10 a ja juz mam 20. Będzie cesarka, miała być jutro ale muszą poczekać aż mała się rozwinie bardziej i wstępnie planują za 6 dni a z każdym dniem ból jest większy, prawie się nie ruszam. I czeka mnie po cesarce bolesna rehabilitacja. Cieszę się że o mnie nie zapomniałyście i pozdrów wszystkie ode mnie serdecznie na forum.

7. mea_osi

najswiezsze wiesci od Cherie!!

"leze w szpitalu pod KTG, skurcze co 5 min raz slabsze raz mocniejsze !! cala noc wymioty i biegunka i gesty sluz - lekarz mowi ze to czop"

8. daffodill

daffodill Gość

wiadomosc od Nessi z godz. 11:07
    Hejka byłam w szpitalu ale juz jestem w domu, kazałam temu mojemu napisac wam na froum. Nadal jestem w dwupaku udało się zatrzymać skurcze zaszyli mnie jak dam rade wstac to sie odezwe na forum. Dziekuje za pamieć.

9. mea_osi

swieze wiesci od Asi
    pytalam czy dzis wychodza i co mi odpisala:

"Jutro, dzis mały ma jeszcze podwyzszona bilirubine. zahacza o gorne granice ale moge juz isc ale moze zoltaczka wrocic wiec zdecydowalam sie zostac jeszcze jeden dzien na fototerapie. Pediatra powiedziala ze jutro bedzie bezpieczniej i bez zagrozenia nawrotem! Poryczalam sie bo juz mam dosc ale dla synka wszystko!!"

10. reklama
  11. mea_osi

SMS od Karolak z godziny 12.30 :)

"Hej co tam u naszych ciezarowek ?? mamy juz jakies noworozpakowane?? U mnie od wczoraj skurcze ustaly i kaza czekac !! a do tego ze wzgledu na grype mamy zakaz odwiedzien w szpitalu !!!!"

SMS od Cherie

"skurcze sa ale rozwarcie nadal na opuszek czyli mecze sie jak karolak! Lekarze kaza jeszcze wytrzymac tydzien, jak nie urodze sama to cesarka poczatkiem grudnia !"

cherie wraca do domu !!

Ostatnia edycja: 18 Listopad 2009
  12. mea_osi

Asia z Fifim juz w domku ... jak sie ogarnie troszke to wejdzie na BB :)

Poleć forum