reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Dołączył(a)
21 Maj 2021
Postów
11
Drogie użytkowniczki,
Bardzo was proszę o udzielenie swojej opinii.
Zdaje sobie sprawę,że nie powinnam pytań o coś takiego, ale chcialabym usłyszeć o waszych doświadczeniach.
Do lekarza umowilam sie na 30 maja, natomiast bety z krwi nie mam możliwości teraz zrobić.
Sprawa wyglada tak,ze moj cykl byl nietypowo dziwny - podczas stosunku pojawiło sie krwawienie, ktore ustało nie mal od razu, bylo to podczas dni płodnych, ale seks odbywał sie w prezerwatywie, nie pękła.Zmieniłam pod koniec cyklu dietę - odstawiłam tylko słodycze. Moje cykle są zazwyczaj 29,30 dniowe. W dc 26 odbył sie krótki stosunek nie zakończony.
dzis natomiast jest 35 dc okresu nie ma i niw czuje aby sie pojawił 😩 zrobiłam dwa testy 32 dc i 34 dc oba negatywne, ale nie wiem czy są miarodajne ?
Ktos udzieli swojej opinii ;)
 
reklama
Po tylu dniach są wiarygodne, jeśli pojawiało się krwawienie mogą to być jakoes problemy hormonalne , lub jakas nadżerka, dobrze ze idziesz do lekarza
 
Niestety nie udało mi sie przelozyc, ale do poniedziałku nie az tak daleko. Ale juz wysiadam pierwszy raz taka sytuacja .Do tej pory zrobiłam wlasnie juz 4 testy, jutro rano zrobie juz ostatni w 39 dc
A jakby tak patrzeć czysto logicznie - czy duże jest ryzyko krótkiego stosunku (2/3min) bez wytrysku w 26,28 dc? Bo jedynie to mógłby do tego doprowadzić.
Bo wcześniejsze stosunki nie zauważyłam zeby cos pękło a przykładam duża wagę do tego
 
Jeszcze tez nie widze nawet możliwości co mogłoby tak opóźnić - zaczelam dietę niby ale tylko śniadania zamieniłam na owoce i odstawiłam słodycze.
A ze stresujących sytuacji to tylko chwilowe były :)) jezuuuu oszaleje
 
Niestety nie udało mi sie przelozyc, ale do poniedziałku nie az tak daleko. Ale juz wysiadam pierwszy raz taka sytuacja .Do tej pory zrobiłam wlasnie juz 4 testy, jutro rano zrobie juz ostatni w 39 dc
A jakby tak patrzeć czysto logicznie - czy duże jest ryzyko krótkiego stosunku (2/3min) bez wytrysku w 26,28 dc? Bo jedynie to mógłby do tego doprowadzić.
Bo wcześniejsze stosunki nie zauważyłam zeby cos pękło a przykładam duża wagę do tego
Moim zdaniem nie jesteś w ciąży. Testy wykryłyby hormon hcg, który się pojawia w ciąży.
 
reklama
Do góry