reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

reklama
Czy lepiej isc do lekarza prywatnie ?
No wiesz, beta ci potwierdzi brak ciąży. Więc do lekarza i tak przydało by się iść. Skoro tak długo nie ma miesiączki. Chociaż on też może co najpierw zlecić betę, aby ciążę wykluczyć. Chyba, że wykluczy na podstawie wywiadu. Ciężko mi powiedzieć jak ginekolog do tego podejdzie.
 
No wiesz, beta ci potwierdzi brak ciąży. Więc do lekarza i tak przydało by się iść. Skoro tak długo nie ma miesiączki. Chociaż on też może co najpierw zlecić betę, aby ciążę wykluczyć. Chyba, że wykluczy na podstawie wywiadu. Ciężko mi powiedzieć jak ginekolog do tego podejdzie.
moze rzeczywiscie w poniedziałek mam termin z NFZ, wiec moze zrobie jutro tą betę z krwi tylko.
Dzięki bardzo za porady twoje,
A myslisz ze te testy mogą być niewiarygodne, bo naprawde szału dostanę zaraz 😭
 
moze rzeczywiscie w poniedziałek mam termin z NFZ, wiec moze zrobie jutro tą betę z krwi tylko.
Dzięki bardzo za porady twoje,
A myslisz ze te testy mogą być niewiarygodne, bo naprawde szału dostanę zaraz 😭
Wg mnie są wiarygodne. Jeden mógłby się trafić wadliwy, ale nie wszystkie. Z informacji jakie podajesz, też wynika, że prawdopodobieństwo ciąży zerowe.

Piszesz, że nie masz stresu. Masz. Stresujesz się brakiem @ i niechcianą ciążą. To wystarczy.
 
reklama
Do góry