reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiek matek

Ile lat mięliście jak urodizliście dzidziusia??


  • Wszystkich głosujących
    152
reklama
Córkę urodziłam mając 21 lat i 10 m-cy, teraz mam 28 lat i 4 m-ce czekam na narodziny mojego synka Aleksandra.

Po sobie widzę, że łatwiej jest rodzić przed 25, chodzi mi o psychikę kobiety, mniej się stresuje sytuacją, bo potem jest duzo więcej obaw.
A najtrudniejsze jest świadome macieżyństwo.

Pozdrawiam

Malgosia
 
Witam
Ja mialam 23lata jak urodzilam Adasia ,choc niebawem bo za 3dni bedzie 24 ;D
pozdrawiam



 
oj to ja czytam i tak mysle ze ja jestem bardzo mlodziutka mama bez urazy oczywiscie o jak urodzilam mialam 19:)moja coreczke oliwke,chce nastepne ale oczywiscie jak skoncze studia,pozdrawiam:-)
 
reklama
Ja urodzilam Marike majac 26 lat. W sumie to byla nieplanowana ciaza al mysle ze przydarzyla mi sie w najlepszym momencie.
 
Do góry