reklama

Wielkanoc

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez Kachna321bum, 2 Kwiecień 2006.

1. Kachna321bum

Kachna321bum Fanka BB :)

Za kilka tygodni wątek odejdzie w zapomnienie, ale póki co...
    Dziewczyny, piszcie jakieś sprawdzone przepisy na ciasta, mazurki, paschę , czy co tam pyszniastego robicie na Wielkanoc. Wasze sposoby na pisanki, dekoracje itp. Mile widziane zdjęcia :)
    Ja obiecuję przepis na pysznego mazurka z płatków owsianych, jak przyniosę książkę od rodziców.

2. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

Ha. Będzie ciężko, bo ja w tym roku robię tylko torta dla Marysi na chrzciny-w niedzielę Wielkanocną. Resztę robi mama i teściowa. A tych typowo Wielkanocnych smakołyków nie lubię za bardzo- ani mazurka, ani białego barszczu, za jajkami nie przepadam. Pisanki wrzucę w termokurczliwe koszulki. Malować zacznę, jak Marysia będzie większa i będę mogła robic to z nią :).

3. reklama
  4. Magduska

Magduska Mama 2 super chłopaków

Jejku ja kocham malowane jajka. Jakoś mi zawsze bardzo smakują :) może to przez te farbki bo normalnie to za jajami nie przepadam a w Wielkanoc pochłaniam okrutne ilości. Jak ja przeżyję w tym roku ? heh. Ja żadnych przepisów nie mam na potrawy Wielkanocne... bo jakoś nigdy nic nie gotowałam...co innego na wWigilię :)

5. misia_q

misia_q Turbomama

ojejku :) ja bardzo lubię Wielkanoc :) i jajeczka w każdej postaci, szczególnie te malowane :) ale w tym roku to raczej będę tylko jeść niż przygotowywać potrawy bo idę do rodziców hyhy :D

6. blond

blond mama dwoch urwiskow

jak moj maurice pomaluje pisanki to wysle ciotka pare foteczek aby sie napatrzyly

7. ewako

ewako Fanka BB :)

My wyruszamy do Teściów do Jędrzejowa. Ale przepis na dobry sernik podeślę

8. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

My wyruszamy na Wielkanoc do rodzicow Roberta (ciekawe jak krolik zniesie 600 km. w samochodzie??).
    Jajca u mnie zawsze gotowalo sie w lupinach cebulkowych a potem wydrapywalo rozne wzorki...
    A przepisow nie mam, bo jeszcze Wielkanocy nigdy sama nie robilam i zreszta jakos do mnie nie przemawiaja te tradycyjne potrawy...

9. misia_q

misia_q Turbomama

te w łupinach cebulkowych są przepiękne :)

10. reklama
  11. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Misia... a jak sie na nich jeszcze wyskrobie biale wzorki, to szkoda potem jesc ;-)

12. karolla

karolla Fanka BB :)

Poleć forum