reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wielki Styczniówkowy Zlot

reklama
My chcemy jechac z styczniu na weekend do Zwardonia, to wtedy moge sie wszystkiego dokladnie dowiedziec.
W tym jednym domku w ktorym my zawsze jestesmy mialybysmy do dyspozycji kuchnie, no i najwazniejsze ze w nim jestesmy sami, bo w tym drugi na parterze mieszka babcia, na pietrze wlascicielka i potem 2 pietro wynajmuja i jeszcze poddasze. 16 osob moze byc wtym osobnym domku, bo jest 7 pokoi, ale z tego 4 to 2. A chyba nie bedzie problemu ( jak pojedziemy tylko na weekend czy tam 3 dni) zeby przepsac sie w pokoju z kims. tzn np. 2 rodzinki??

Echhh dziewczyny ja juz bym pojechala. :zawstydzona/y::-(
 
ehh blisko mnie jest fajny ośrodek, można by wynająć kilka domków w kupie doba za taki domek to ok 90-100zł są tam 2 a nawet niekiedy 3 pokoje, teraz byliśmy na domku 2 pokojowym w 3 rodzinki, ale co jak to dla was wszystkich za daleko:-(
 
ja to z warszawy jestem teraz, ale pochodzę z podlasia :-). a moze jakies mazury? albo polskie młerze:blink:

moje pytanie: ile miałby trwac taki zlot?

i jesli nad polskie morze, to wydaje mi się że najlpeiej w pierwszej połowie lipca, ale na mazurach może być taniej.

mój maż mówi ze polskich zakątków to jemu najbardziej podoba się Teneryfa :-D. Karola, uważaj bo nadciągniemy do ciebie :-D
 
Dziewczynki kochane zrobiłam mapkę :-p. Od razu przepraszam za to jeśli kogoś zapomniałam na niej umieścić lub jeśli dana miejscowość nie jest w 100% dokładnie zaznaczona na mapie, ale niektóre miejscowości umieszczałam na niej sama :zawstydzona/y::sorry2:.
Więc kogo brakuje ... zgłaszać się proszę :-D, a ja uzupełnię :tak:.

Z wstępnego oglądania ... tak na oko ... to nie biorąc pod uwagę ekstremalnie oddalonej od południa kochanej Xandii, tylko patrząc na największe skupiska mam styczniowych ;-) wychodziłoby, że takim złotym środkiem jest ... Łódź :sorry2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ... ale to jak przypuszczam ... nie jest najlepsze miejsce na wypoczynek :dull::-D:-D:-D:-D;-) .... zresztą zobaczcie same :-p
 
ja w Polsce bede teraz w zime od 16go grudnia do 5go stycznia(wiec napewno sie spotkamy:tak:),potem w gre wchodzi raczej tylko maj(kolo 20go) bo tesc ma 60tke wiec napewno przyjedziemy,wakacje to raczej odpadaja bo w lutym sie przeprowadzamy i mamy zawezone fundusze:sorry:...,jak juz to wolalabym okolice slaska bo dojechac np. nad morze to dla mnie podwojny wydatek:sick:...zreszta zobaczymy...poczekam az sie wiekszosc dogada i pomyslimy:happy:;-)
 
Tika super mapka,tylko mnie na nia niee wpisuj bo sie zalamiemy:-D

Lodz mi pasuje jak najbardziej:tak:
p.s.sorki ze nie pisze polskich znakow ale mam niemiecka klawiature:))
 
reklama
Do góry