reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od cieżarówek

Ola, to Ty wtedy migiem do pracy wróciłaś. 35 dni, co to jest w takie sytuacji. zwłaszcza, że miałaś prawo do połowy macierzyńskiego.
A co do plotkowania, to czy będziesz pracować, czy odpoczywać na L4 to zawsze jakiś chętny to obrobienia tyłka się znajdzie, i tylko kwestia czy dotrą do Twoich uszu te newsy czy nie. Co prawda nie dotarły do mnie żadne rewelacje na mój temat, ale jak sobie pomyślę, jak moje pracowe koleżanki nawzajem na siebie nadają czasami (a swego czasu to praktycznie przyjaciółeczki były), to jakoś aż mi się wierzyć nie chce, żeby te moje 3 miesięczne wakacje nie zostały w jakiś sposób skomentowane. olać to ;-)

Pati, trzymam kciukasy bardzo mocno zaciśnięte!
 
reklama
jestem po wizycie :-D hurra mam jednego dzidziusia :-) ponad 4cm wielkosci czyli urosl o ponad 3cm od ostatniej wizyty :-) serduszko puka 160 uderzen na minutke :-) jestem przeszczesliwa

pozniej wkleje zdjecia i z tej wizyty i z ostatniej dla porownania ;-) teraz ide na herbatke do tesciowej potem sie uczem a potem tatusia do pracy wybrac musze wiec kolo 22 wam te zdjecia wstawie.

dziekuje wam za kciuki
 
Pati w kwestii wątku zgadzam się z Olą**. Tam trzeba by zamieszczać linki do rzeczy, które już mamy i które się sprawdziły i polecamy. Większość z nas dopiero coś pozamawiała. A jeszcze nie przetestowała. Daj nam szansę :-) Jak dostanę brakujący bok łóżeczka to pewnie się na nowym wątku udzielę. Te z dziewczyn co mają wózki może też podadzą jakiegoś linka... Poza tym... Myślisz, że do tego wątku jak zacznie się zapełniać znów się nie przyczepią, że dział poronienie nie jest na takie tematy? Przecież ostatnio był dym z tego powodu...

Cieszę się, że Maluszek ma się dobrze. Z niecierpliwością czekam na fotki :-)

Jeśli macie TVN Style włączcie sobie. Leci "Między nami rodzicami". O przedszkolach, o raczkowaniu i o porodzie dziś będzie.

Ale mamy oberwanie chmury!
 
Ostatnia edycja:
Pati ciesze sie że wszystko dobrze z dzidzią. Ach my mamy to się namartwimy ale to juz chyba nam zostanie tak do konca życia.
Asiu - widziałam ten program wcześniej. bo to powtórka. Ja teraz przy leżeniu to tvn style na pamięć znam:)

Co do zakupów, zamowiłam ten dywanik, który wam pokazywałam i karnisz do pokoiku, żeby przywieść tę zasłonko - firanke. Jak będzie to zrobię wam zdjatko.

Czekam teraz na M , pewnie przyjedzie z wynikami.Oby to crp było dobre.
 
Ewela, znam ten ból orki wyrzuconej na brzeg
Just79 - po prostu oplułam monitor :-D

She – ja tez kompletnie nie reaguję na pogodę, a tu dzisiaj wyjątek od normy, ja sobie podarowałam dzisiaj księgowanie i poszłam do Mamy, nadrobię jutro ... może :eek:

Ola** - zawsze można o sobie dowiedzieć się wiele rzeczy, ja czasem (czyt. bardzo rzadko) jak słucham wieści na swój temat to tylko się uśmiecham i olewam, bo wiem kim jestem i co jestem warta i głupie gadanie mam gdzieś, a dwa jak ktoś gada bzdury to tylko o nim świadczy :tak:

LucyF – no-spa, gorąca kąpiel i odpoczynek – mi pomagało
Just79 – to bierz się za porządki w odpowiednim czasie, a jak Ci zabraknie metrów zapraszam do siebie
Lena77 – ach czekałam na Ciebie, na cpp jest tyle brzuchatek, a na wieści nie chcą zajrzeć, cieszę się, że dałaś radę zajrzeć i oby częście. Każdy potrzebuje trafić w odpowiedni temat w swoim czasie i tyle. ;-)
Mysza84 – nie przyspieszaj nic, każdy dzień ciąży jest cudowny i należy się nim cieszyć, a Szymon przybędzie w swoim czasie i o swojej porze. Nie zadawaj takich trudnych pytań jak rozmiar główki niemowlaka. Mnie ciągło w pachwinach, jak się tam dotknęłam to bolało.
Ewela28 – ja bym na ktg poszła ;-)

Daaa – Ty się skup na nauce co by ją równomiernie rozłożyć dla Maluszka, a na zakupy przyjdzie czas, nie wszystko na raz. A tak swoją drogą to Mysza ma więcej ode mnie :-D, więc się nie martw niepotrzebnie
Kasikz – dzięki za linki, a co do brzuszka – ja nic takiego nie mam, boli mnie owszem wtedy kiedy przeginam z chodzeniem albo jakąkolwiek inną pracą wymagającą minimum wysiłku, ale trwającą dłużej niż 5 minut, biorę wtedy no-spę, słucham opierdzielu od A. i idę wziąć ciepłą kąpiel i spadam do łóżka, a następnego dnia odpoczywam :-p

Pati.b – daj mi czas do weekendu ok.? I nie marudź to jak baba w ciąży, cieszę się razem z Tobą z efektów wizyty – ach :-D


A mi chyba głowa odpuściła, ale w pewnym momencie nawet kawa mleczna nie pomagała :eek:
 
Pati a Ty czasem dwójeczki nie chciałaś? :) dobrze,że wszystko ok.
Just ja byłam dwa tygodnie w szpitalu po odejściu wód.potem po porodzie nie bardzo chcieli mnie wypuścić bo brałam jeden z antybiotyków dożylnie.płakałam i błagałam żebym mogła w domu robić zastrzyki(możliwość miałam,teściowa i babcia pielęgniarki) bo psychicznie nie mogam wytrzymać jak moja porodówka była tuż obok łazienki do której chodziłam:(w salach obok płakały dzidziusie,a na korytarzu wagi do pomiaru maluchów i takie wózeczki do ich przewożenia,horror to był dla mnie!
po szpitalu antybiotyki brałam chyba jeszcze pare dni.potem wziełam jakieś krótkie zwolnienie jeszcze i tyle.wolałam wrócić do pracy żeby nie myśleć za dużo.łatwiej mi było w pracy z dziećmi.a tydzień przed powrotem test robiłam i chodziłam do szkoły zpbaczyć jak na dzieci zareaguję:)
kasikz na pewno nei będzie wysokie,trzymam kciuki!
Lilijanna ale wiesz najgorsze jest to,ze ja bardzo angażuję się w to co robię i przykro mi jak słyszę ,ze to robię źle i to nie bezpośrednio tylko za plecami:(tym bardziej,że wydaje mi się,że wcale nie robię tego źle a wręcz przeciwnie
 
Ostatnia edycja:
jestem po wizycie :-D hurra mam jednego dzidziusia :-) ponad 4cm wielkosci czyli urosl o ponad 3cm od ostatniej wizyty :-) serduszko puka 160 uderzen na minutke :-) jestem przeszczesliwa

pozniej wkleje zdjecia i z tej wizyty i z ostatniej dla porownania ;-) teraz ide na herbatke do tesciowej potem sie uczem a potem tatusia do pracy wybrac musze wiec kolo 22 wam te zdjecia wstawie.

dziekuje wam za kciuki

Pati to cudowne wieści, bardzo,bardzi Ci kibicuję!
 
ja tez juz po wizycie:happy2:
wszystko ok:-) Miłosz ma wszystkie organy prawidlowo zbudowane, wazy 491 g , u mnie macica miekka szyjka dluga ,twarda zamknieta wiec jest git:-)
dziekuje za kciukasy:)
 
LucyF - no to super. A gdzie zdjątko?
Odebrane wyniki. Crp mam podwyższone ale już kontaktowałam sie z panią dr, powiedziała że narazie ok. Za jakiś czas mam powtórzyć. Co do boli brzucha mówi ze to morze być rozciągający się brzuch. Bo to dziwne uczucie
 
reklama
kasikz jedyne zdjecie jakie mam to zdjecie"ptaszka" mojego synka bo pan dr z upodobaniem mi go uwiecznia na kazdej wizycie:)
dobrze ze u ciebie tez wszystko dobrze:)
 
Do góry