reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Heh ja się nie spodziewałam, że Adriannie aż tak spodoba się mycie naczyń :-p

Swoją drogą jak czytałam na kwietniówkach o wspinaniu po szufladach to śmiałam się, że sobie tego nie wyobrażam, powoli obraz mi się tak jakby rozświetla, układa, rozjaśnia, ooo tak jakby z rozmazanego robił się normalny :-p
 
reklama
Wczoraj Sz zabrał się za moje odchudzanie ;-) Co ja za widelec się brałam, żeby makaron skonsumować to on w ryk - zabierał mi widelec i leciał z nim do zlewu. W końcu zjadłam makaron cichaczem nad zlewem ;-)
A szuflady - oj tak u nas też pojawiają się pierwsze przymiarki zwłaszcza, że uchwyty same zachęcają do wspinaczki ;-)
Najgorsze jest jednak to, że rączka lodówki jest akurat na wyciągnięcie rączki, więc możliwe, że następnym razem nie będę musiała się zbierać i zbierać do jej odmrażania i mycia - po prostu dzieć postawi mnie przed faktem dokonanym ;-)
 
Witam ja troszkę posprzątałam, padam na ryjek a dziś ncka u nas tak wieje ze A poszedł blachodachówke dokręcać bo zaczynało odrywać.
Lenuszek dalej ma czerwone suche policzki nic te maści i calcium nie daje, zmienię jej znów mleko kupie jakieś hipoalergiczne moze się na 3 uczuliła. U nas teraz tez jest okres włażenia wszędzie czasem aż strach co to będzie jak będzie już sama biegać.Waży 9500 i ma 81 cm wiec jest długa
Zmykam poczytac gazety
Lili &&&&& i tak będę pisać do końca twojej ciąży:)
 
Ssabrina ślicznego masz synka :)

Lili gratulacje słońce :-)

kurcze mam mega zaległości i czasu tak mało :/ już nawet nie pamiętam kiedy tu byłam :/
ja już nie karmię piersią od jakiś 2 tygodni, bo mała sama zdecydowała i ani nie pomogły prośby i groźby :/ jest teraz już na samym sztucznym i kupki się unormowały i brzuszek też rzadko boli, więc jak na razie nie mogę narzekać. Jedyne co to, mała w dzień nie chce spać po każdym jedzeniu ale do tego się już przyzwyczaiłam, tyle że jak już uśnie to na godzinkę. No nic widać nie potrzbuje, dobrze że chociaż umie już czasem sama poleżeć i dzięki temu mogę spokojnie ogarnąć mieszkanie, zrobić obiad i coś koło siebie :)

pozdrowienia dla wszystkich
 
Cześć Wam dziewuszki!!!!!!!!

Łał ile znajomych nicków których daaaawno nie widziałam aż mordka się cieszy:-D
Ja do Was (bo do kogo) z zapytaniem
Proszę mi doradzić jaki laktator ja mam kupić????
Ręczny czy elektryczny??
Jakiej firmy???
Z jakich wy byłyście zadowolone?
Pozdrawiam Was bardzo bardzo gorąco i za niedługo ja tu do was zawitam:-)
Buziaki
 
EwelinaK26 - a może wstrzymaj się, bo np. mi laktator nie był potrzebny i gdybym kupiła to bym wydała zbędnie kasę. Kupisz sobie jak zajdzie potrzeba, teraz wszystko można kupić od ręki.

Ilonka26 - miło Cię widzieć i dziękuję. Nie Ty jedna uzyskałaś spokój po przejściu na mm. Trzymam kciuki za więcej wolnego czasu ;-)
 
reklama
doczytam później:)

co do spacerów Lili ...w tym roku juz mi zapał przeszedł:p i babcia głównie z małym spaceruje(w mocne deszcze Jej nei ganiam) a mi to nie bardzo się chce. i zawsze jak mam wolny dzień to jakoś późno się wygramalam.trochę połazimy,na plac zabaw pójdziemy(już też tam sami jesteśmy).połazimy po parku za rękę,na ławce pobuszujemy.ale w zeszłym roku wychodziłam punkt 12ta:), zimą na osiedlu w parku spacerowałam tylko ja i jedna babcia.(mały opatulony w gondoli) folia tylko w bardzo krytycznych warunkach pogodowych,przy deszczu zakładałam jak wózek przemakał)nagle na wiosne ujrzałam pełno wózków.byłam zdziwiona,a jednak ludzie w gorszą pogodę nie spacerują.sama mam koleżanka kóra łazić nie lubi więc latem na plac zabaw i do sklepu.a zimą to juz tylko do sklepu. a ja spacerowałam twardo po te 3godzinki.teraz to zazwyczaj maks dwie:p


daaa,saabrinka ja jakaś ost odcieta od świata tv nei chce mi się oglądać stąd brak wiedzy o wichurach :)
ale faktycznie tam ostro z waszych opisów!

wyczułam dwie kropeczki idzie ost czwórka. Julek już opanował do perfekcji włażenie na kanapę,łóżko,dobrze ,że schodzić potrafi już od dłuższego czasu.

Lili ale słodko z tą różą! i w ogółe fajnei z tą ciążą.a z bliźniakami kto jak kto ale Ty na pewno byś sobie poradziła nawet posiadając trzy Adziki:p

Ewelina a ja mam elektryczny medeli.żałuję,że do szpitala nie wzięłam, bo może jakbym po tej cesarce rozbujała laktacje byłoby mi łatwiej,a tak 8meisięcy go karmiłam cycem ale mialam malo pokarmu mimo odciągania i cały czas był karmiony meiszanie nad czym ubolewam bo jak dla mnei cycowanie jest super:) a w szpitalu dziewczyna laktator zawsze rano i wieczorem i pokarm aż tryskał.(choć może to nei tego kwestia bo moje domowe odciągania mi nei pomagąły za bardzo) a w oóle to fajnei Cie tu widzieć,a jeszcze fajniej będzie rozpakowaną już bardzo nieługo:p
 
Ostatnia edycja:
Do góry