reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

reklama
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!!!

POlozylam wczoraj Julie po 20,ale juz po 21 wstala...

Pozniej znowu bylo pare prob polozenia,ale skonczylo sie na tym ze od tej 21 nie spala do przed 2.

Najlepsze jest to,ze ona by jeszcze dalej w nocy chciala wariowac.

Sztuczne ognie podobaly jej sie bardzo i pokazywala paluszkiem i mowila ''Lal''(przez l jak lopatka a püisze przez l bo nie moge l na klawiaturze zrobic-hihi)

Rano wstala po 8,wzielam ja do nas i spalismy do po 10 wiec nie narzekamy.

Mial byc spacerek,ale dalej pada wiec nic z tego.


Milego dnia
[h=1][/h]
 
Szczęścia, pomyślności, miłości, przyjaciół, z którymi warto być oraz, żeby udało się uniknąć błędu Koziołka Matołka i w szerokim świecie nie szukać, tego co jest bardzo blisko, pociechy z naszych skarbów tych malutkich i tych dorosłych:)
My witaminę d podajemy raz dziennie, daję też omega med
Gosia, Wiola gratulacje postępów dzieciaczków. Cudne jest jak nasze dzieci się rozwijają, największa raość. Kamiś robi kosi, kosi, ale papa jeszcze nie, wstaje przy czymś i nawet kilka kroczków przy meblach nieporadnie udaje mu się zrobić. Żywe srebro z niego, w wigilie próbowałam mu zrobić standardowe zdjęcie przy choince i nie udalo mi się, chwili nie usiedzi.
Ola Kamilek też lubi bawić sie "w gonię, gonię" ucieka wtedy, piszczy i się śmieje.
LucyF w nowym roku super jak na razie:) Miałam mily, spokojny sylwester, maż zatroszczyl się, zebym dziś pospała, w ogóle dzień bardzo miły, jeżeli tak będzie wyglądał ten rok, to narzekać nie będę
 
Lucyf w nowym roku ciezko na zoladku :-) heheh :-)
u nas Simon zrobil dzisiaj smaodzielnie 5 kroków :-) jak przy czyms stoi to sie puszcza i stoi dlugo bez trzymania :-) chyba zaraz bedzie smigal :-) papa tez nie robi ani kosi kosi tylko tu tu sroczka kaszke wazyla :-)
a ja zapisuje sie na siłkę od tego tygodnia :-)
 
Annas no to byloby super jakby caly Twoj rok byl taki jak dzisiejszy dzien:) tego Ci zycze:) szybko wstaje ta twoja Pociecha:))
Alicja u mnie tez ciezko na zoladku:-D ale od jutra dieta:) sie naobzeralam od swiat do dzis przeokrutnie. wczoraj zrobilam kuciaki takie jak w kfc z sosami, krewetki, grissini z szynka parmenska i obzeralismy sie z P:)) a dzis zrobilam tiramisu. uff....dieta od jutra. Simon szybciutko sie zabiera do chodzenia:)))) gratulacje dla Niego:)
 
A u nas już dzisiaj wszyscy na dietce, śniadanko lekkie, a na obiadek zrobiłam zapiekane mięsko w paprykach, mniami, Ada wyjadła pół farszu z jednej papryki. Bardzo Jej smakowało, pewnie dlatego, że ryż tam był, mały chińczyk :-p

Dziewczyny pocieszę Was, że zabawa "gonię, gonię" jest na długo, u nas w codziennym repertuarze. Do tego z czasem dochodzi "w chowanego" ;-) Ja już nie mam kryjówek w domu, Ada każdy kąt zna, natomiast ostatnio Ona schowała mi się w przesuwanej szafie, oczywiście długo tam nie wysiedziała, bo drzwi się przesuwały non stop, ale Jej radość boska. :tak:
 
Kochane, oby ten rok był dla nas wszystkich wyjątkowy!!! (no i żeby nie był ostatni, bo znowu głośno się zrobiło o 21.12.2012:-))

Wstyd się przyznać ale ja nawet wczoraj nie dotrwałam do 24... po prostu zasnęłam przed 23:-) Nawet petardy mnie nie obudziły! K sam pił szampana ( bo już w domku jesteśmy)

Ja to już sama nie wiem co z tą wid D robić..daję ale nie codziennie, bo w Bebico też sporo a mała ok 700 ml to lekko pije w ciągu dnia.
 
reklama
Się witam. Mam postanowienie noworoczne, nie zaglądać za często na bb :-pPożeracz czasu ;-)

Ewitka
- zdrówka dla Agniesi. :tak:

Dziewczyny byle do czwartku i znowu wolne :laugh2:
 
Do góry