reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

U nas też po Mikołaju, dzieci wymieniły się zabawkami, Agi bawi się małym Lego, a synuś laleczką w nosidełku :-D Jakie to słodkie! Wszystkie zabawki wspólne są! Coraz fajniej bawią się razem. Choć oczywiście zdarza się płacz, bo jedno zabiera coś drugiemu. Synuś nadal naśladuje młodszą siostrę, jeszcze mu nie przeszło :-) Dobrze, że etap raczkowania mamy już za sobą. Więc Lil, wszystko przed tobą!
No niestety dziewczynki są strasznie kłopotliwe z sikaniem, ja jeszcze tego nie przerabiałam, bo młoda nosi pieluchy, ale pamietam sytuacje, jak wybralismy się z Pawełkiem do hipermarketu na zakupy, ten woła siku i odchodziło ganianie do wyjścia... A czasami mówiliśmy mu, żeby sikał do pieluchy, bo nie było gdzie go odsikać.
A u nas mróz jest, ale śniegu jak na lekarstwo, na sankach nie pojeździ.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewitka - ja przed wejściem do sklepu zawsze Adę wysadzam, bo już mi się zdarzało zostawić koszyk z zakupami, lecieć do wyjścia, a potem wracać do koszyka. A to wszystko już za czasów Weroniki, więc jeszcze wózek do tego. Jak się zapomnę to na banka uraczy mnie takim o to zdarzeniem, żebym nie wiem co. :dry:

GosiaLew- fajna ta mozaika, szkoda, że te same klocki nie pasują do kilku mozaik, w sensie jest kilka wzorów w paczce i ta sama ilość klocków potrzebna do ich ułożenia.

U nas mroźno i pięknie. Drzewa w ogrodzie i lesie wyglądają bosko. A ja aparat dopiero w poniedziałek będę mieć, mam nadzieję, że oszronione drzewa poczekają na fotki. ;-)
 
Gosiu S tez czesto rzuca rzeczami jak cos mu nie wyjdzie :-) a mozaika super bardzo mi sie podoba
u nas caly czas snieg sypie chya jutro nas calkowicie zasypie heheh :-D
 
Podniosłam dziś głos na Weronikę, dostałam "opr" od Adrianny, a potem się rozpłakała, jak matka śmiesz. No normalnie broniła Jej. :dry:
 
Alicja, Gosia Kamilek też rzuca z nerwami zabawkami, jak mu coś nie wyjdzie. Chyba taki wiek, bo ja naprawdę jestem spokojna i bardzo, bardzo rzadko okazuję złość.
Gosiu fajna ta mozaika, bardzo podobną (tylko większą) pożyczyłam kiedyś na weekend ze szkoły, Kamilek chwileczkę się nią tylko pobawił. Potem rozrzucał. Ta duża była dosyć droga, więc zrezygnowałam z kupna. Za jakiś czas pewnie wróci mi chęć zakupu.
Lili i dobrze Ci tak, nie krzycz!:-D
Kamilek ostatnio w sklepie mnie poprosił o siku i też kazalam w pampersa, tak mało pedagogicznie.
 
Co potrafi 3miesięczniak?

- śmiać się świadomie tak, że człowiek się rozpływa ;-)
- rozpoznawać mamusię na kilometr, siostrę na dwa :confused2:
- ślinić się jak opętaniec :sorry:
- chwytać lekkie i cienkie zabawki w rączki i pakować je do paszczy :tak:
- odpychać się nogami i przemieszczać się w górę na plecach :cool2:
- zasypiać jak pół wózka jest na dworze, a pół w domu :laugh2:
- wpakować sobie prawie całą pięść do paszczy :dry:
- obesrać się po same pachy :oo2:
- bawić się cyckiem, wypluwać językiem, a za chwilę wciągać, patrząc Ci przy tym głęboko w oczy i uśmiechać się :evil:
- gaworzyć jak opętaniec pod warunkiem, że ma się towarzysza do pogugania :rolleyes2:

Itp, itd. :-p
 
Ostatnia edycja:
Lili ano zapirdziela, zanim się obejrzysz będą roczkowe życzenia. Uściski z okazji 3 miesiączków. Zdolny Twój trzymiesięczniak, fajnie że przypomniałaś.
 
reklama
Lili, zazdraszczam tej 3-miesięcznej Kruszynki :zawstydzona/y: Buziaczek dla niej*

Annas, u Ciebie suwak tez mknie! Jeszcze chwila i będziesz na porodówce :baffled:


Gosia,
Miłosz nadal uwielbia sorter, więc myślę, że to długoterminowa zabawka. Mozaika super, o takim czymś myślałam dla młodego, ale mi się te elementy takie małe wydają i będzie strach w oczach :zawstydzona/y:bo moje dziecię wszystko najpierw musi posmakować, nadgryźć itp.

Pozdrawiam wszystkie babeczki :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry