reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

fajnie się czyta ja mam teraz małą na kolanach więc nie popiszę właśnie a w sumie ponad 1/2 h temu zjadła ale wczoraj jelitówka więc pilnuję od wczoraj po 1 h od jedzenia tak mi biedactwo wymiotowało że aż ryczałam ... a i ząbki górne 1 idą, narazie ma dwa dolne które wyszły 2 miechy temu jak miała 4,5 m-ca
 
reklama
Czesc dziewczynki.
Wpadam na chwile powiedziec,ze zyjemy i w skrocie napisac co u nas.

Pogoda cud,az czasami za goraco_Od paru ladnych dni upaly i dalej ma sie utrzymac taka pogoda.
Jutro idziemy na chrzcinyi A zostanie chrzestnym.
Za tydzien w niedziele lece z Julia do Bydgoszczy rowniez na chrzciny.
Bede chrzestna mojego bratanka:-p
Swoja droga polski kosciol ma wymagania(nie to co tutaj)
Jakis czas temu wyslalam do Pl zaswiadczenie z tutejszego kosciola,ze jestem katoliczka.
Czeka juz na mnie kartka do spowiedzi.
Najlepsze jest to,ze tylko ja mam isc do spowiedzi i przyjac komunie bo moj brat z bratowa nie maja slubu koscielnego i ksiadz nie dal kartek i tez powiedzial ze nie moga przyjac komunii.
Gdyby wiedzial,ze ja tez mam tylko slub cywilny:-p

Jesli chodzi o Julke to rosnie jak na drozdzach.Codziennie mnie potrafi zaskoczyc czyms nowym.
Z wielka ochota i zapalem pomaga mi w czynnosciach domowych z czego bardzo sie ciesze.
Bacznie mnie obserwuje i pozniej chce robic to co ja.
Ostatnio wrocila z lazienki z wymalowanymi oczami i ustami.
Jest dalej gadula jaka byla.Jak rano otworzy oczy i zacznie mowic;tak konczy wieczorem jak idzie spac-hihi
Druga strona medalu-potrafi pyskowac i to jak...
A ja sadzilam,ze czeka nas to troche pozniej a nie juz teraz...

Od sierpnia mala idzie do przedszkola a ja juz wiem,ze przez pierwsze dni bedzie mi dziwnie bez niej...
Wiem,ze dla niej to bedzie raj bo uwielbia byc wsrod dzieci.
Poza tym wazne jest tez,ze nauczy sie niemieckiego(rozumie i mowi w 2 jezykach choc wiadomo,ze wiecej ma kontaktu z jezykiem polskim)
Wiem tez,ze moge miec czasem problem aby wrocila ze mna do domu:-p

Mialo byc krotko a sie rozpisalam. 20130711_143623.jpg
 

Załączniki

  • 20130711_143623.jpg
    20130711_143623.jpg
    38,9 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry