reklama

Witaj na świecie. Relacje i gratulacje.

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2014' rozpoczęty przez maddlena, 18 Sierpień 2014.

1. maddlena

maddlena Fanka BB :)

Tutaj opisujmy nasze porody i składajmy gratulacje.

2. candy6

candy6 podwójne szczęście :**

Jak to było, a zaczęło się od porannego odejścia czopa i już mi to dało trochę do myslenia..
    Cały dzień praktycznie nic się nie działo miałam gości, troochę bieganiny zresztą jak zawsze, przyjechal brat z żona i rodzice, kuzynka,
    potem pojechali, jeszcże o 19 kuzynke odwozilam na pociąg i już coś wydawało mi się że mam skurcze lekkie tak co 20 min ale nie byłam pewnie i się smialam że może będę rodzic ,
    pomału się rozkrecalo , thriller o 23 oglądałam i miałam lekkie bóle co 15 min, potem łóżko i spać nie mogłam bo bolało już, moj niedowierzal ale miałam rację skurcze co 3 min potem i jazda o 3.00 :) do szpitala,
    Tam już 6 cm, lecz ja że spokojem chodziłam, trochę lezalam, na 8 cm pęcherz przebili, już tak bolało mnie, myślałam że rozsadzi mnie, na zzo za późno i dobrze właściwie ;) dałam rade się uwinac do 5.55 , położyli mała płacząca na brzuch , taka czarna glowka jak mały szympansik:)
    I tak to wyglądało dość szybko, boleśnie i szczesliwie

3. reklama
  4. shiran85

shiran85 Fanka BB :)

Candy super szybko poszło :) gratuluję :)

5. joani

joani Fanka BB :)

CANDY zazdroszczę expresu i gratuluję :-)

6. kara_13

kara_13 Fanka BB :)

Candy raz jeszcze gratulacje!!! ja również zazdroszczę ekspresu :tak:

7. a_nka

a_nka Poczwórna mama :)

Candy szybka akcja, gratuluję :))

8. wesolutka85

wesolutka85 Mamusia Gwiazdki i Sasanki

candy, jeszcze raz gratuluje :) hihi faktycznie niespodziewanie i błyskawicznie :)
    jak sie czujesz?

9. DOODA

DOODA wrześniowa mama :)

Candy ...wymarzony poród, super, gratuluję ! Trzymajcie się:-)

10. reklama
  11. Ann_

Ann_ Fanka BB :)

Jeszcze raz gratki Candy szybkiego porodu (każda o takim marzy hihi) i zdrowej córeczki :-)

12. soniafka

soniafka Fanka BB :)

Candy, jeszcze raz gratulacje. No i można pozazdrościć ci szybkiego porodu. Niech mautka zdrowo się chowa. :tak:

Poleć forum