reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witajcie kochane pomóżcie

reklama
Ja leżałam wtedy w szpitalu i co 2-3 dni miałam USG. Po prostu przy którymś badaniu wziernikami jak już było trochę rozwarcie lekarz dojrzał tego polipa. Na USG nie było go widać
Ja za każdym plamieniem dzwoniłam do prowadzącej, kazała jechać na Izbę już spakowana bo była ona na dyżurze to zawsze czułam się pewniej. Po badaniu odsyłała do domu bo wszystko było w porządku i mówi że nie ma się do czego doczepić, a plamienia są rzadko ale są 😔😔. Raz tylko badał mnie inny lekarz jak miałam już krwawienie i podczas badania spokój zero krwi. Jak by coś wyszło polip czy nadżerka byłabym spokojniejsza bo wiem jaka jest przyczyna.
 
No to faktycznie nietypowa sytuacja. Może masz zbyt ukrwione wszystko i same naczynka pękają stąd plamienie
Dlatego lekarz powinien wiedzieć i coś doradzić. Bo jak zdarza mi się tak często plamić to co tydzień po dwa razy w tygodniu musiałabym być na Izbie aby się upewnić czy jest dobrze a to dodatkowy stres każde plamienie jak widze to aż mnie osłabia
 
No niestety - skoro nie widać przyczyny krwawień, to będziesz zmuszona kontrolować każde krwawienie. I może być tak, że nie widać skąd ono jest. Także uzbrój się w cierpliwość.
 
No niestety - skoro nie widać przyczyny krwawień, to będziesz zmuszona kontrolować każde krwawienie. I może być tak, że nie widać skąd ono jest. Także uzbrój się w cierpliwość.
Ale nawet jak jest ustalona przyczyna, tak jak ja miałam tego polipa i dzwoniłam na ip na wieczór, gdzie rano dostałam wypis, to dyżurujący lekarz (trafiłam na ordynatora) powiedział sam, że to prawdopodobnie polip, ale on nie może mi dać pewności na 100% i mogę przyjechać sprawdzić. Tak więc to kontrolowanie jest zasadne
 
A ja gdzieś napisałam, że nie jest?
Wręcz przeciwnie - każde krwawienie należy kontrolować.
Owszem należy tylko jak występuje np. kilka razy dzień po dniu to co dzień na izbę jeździć. I tak już prowadząca patrzy na mnie jak bym to wszystko wymyślała bo nic nie widzi.
 
reklama
Do góry