reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomóżcie

Dołączył(a)
27 Wrzesień 2023
Postów
14
Uprawiałam więcej niż tydzien temu i około 4 dni temu stosunek z moim chłopakiem. Podczas tego ostatniego miałam dni płodne. Zabezpieczaliśmy się i odrazu gdy czuł ze dochodzi wyciągał swój sprzęt. Dwa tygodnie temu miałam okres. Teraz do okresu zostało mi 14 dni. Od jakiegoś czasu ( nie pamietam dokładnie kiedy to się zaczęło) doświadczam kłócia z prawej lub lewej strony podbrzusza. 3 dni temu ( w sobite) obudziłam się z okropnym bólem jajników i biegunka która utrzymywała się do poniedziałku. Dziś zaczął kuc mnie brzuch tam na dole oraz w środku w pochwie głęboko. Czy to mogą być objawy wczesnejj ciąży? Bardzo się martwię
 
reklama
Mialam już owulacje
A skąd ta pewność? Masz 14 dni do okresu więc idealnie pasuje na czas okoloowulacyjny. Seks uprawiałaś kilka i kilkanaście dni temu, więc nie była to owulacja. Naprawdę radzę douczyć się jak działa organizm kobiety i kiedy dochodzi do zapłodnienia. Bo aż ręce opadają jak czyta się takie posty.
 
Ostatnia edycja:
We wrześniu pisałaś, że masz 16 lat i też bałaś się, że jesteś w ciąży. Może czas pomyśleć o przerwaniu zabaw dla dorosłych, tak jak już Ci zasugerowano, skoro nie umiesz tego robić, nie wiesz co to jest zabezpieczenie ani jak działa organizm kobiety, zanim naprawdę zajdziesz w ciążę. Założenie konta na forum i pytanie się co kilka miesięcy czy mogłaś wpaść, to nie jest wyjście z sytuacji.
 
A skąd ta pewność? Masz 14 dni do okresu więc idealnie pasuje na czas okoloowulacyjny. Seks uprawiałaś kilka i kilkanaście dni temu, więc nie była to owulacja. Naprawdę radzę douczyć się jak działa organizm kobiety i kiedy dochodzi do zapłodnienia. Bo aż ręce opadają jak czyta się
 
A skąd ta pewność? Masz 14 dni do okresu więc idealnie pasuje na czas okoloowulacyjny. Seks uprawiałaś kilka i kilkanaście dni temu, więc nie była to owulacja. Naprawdę radzę douczyć się jak działa organizm kobiety i kiedy dochodzi do zapłodnienia. Bo aż ręce opadają jak czyta się takie posty.
Zainstalowałem teraz aplikacje wpisałam swoje ostatnie misaiaczki i pokazuje mi ze za 11 dni mam okres nawet już nie chodzi o ciąże ale wczoraj poczułam w pochwie i w dole brzucha okropne kłucie bardzo mocne. Czy to może być objaw jakiejs infekcji?
 
Zainstalowałem teraz aplikacje wpisałam swoje ostatnie misaiaczki i pokazuje mi ze za 11 dni mam okres nawet już nie chodzi o ciąże ale wczoraj poczułam w pochwie i w dole brzucha okropne kłucie bardzo mocne. Czy to może być objaw jakiejs infekcji?
Nikt Cię nie zdiagnozuje przez internet. Idź do lekarza jak to Cię martwi.
 
reklama
Do góry