reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam Chłopczyk / dziewczynka

Dołączył(a)
11 Luty 2022
Postów
5
Witam chciałabym się bardzo dowiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka bo zdjęcie wykonane przez ginekologa dziwnie wyglada to moja druga ciąża i zdjęcie córki wyglądało trochę inaczej niż to które otrzymałam . Lekarz mówi ze dziewczynka ale mam wątpliwości . Proszę o poradę
 

Załączniki

  • FD6BA3A1-633D-47F3-B47C-FB58F1DE34A0.jpeg
    FD6BA3A1-633D-47F3-B47C-FB58F1DE34A0.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 391
reklama
Witam chciałabym się bardzo dowiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka bo zdjęcie wykonane przez ginekologa dziwnie wyglada to moja druga ciąża i zdjęcie córki wyglądało trochę inaczej niż to które otrzymałam . Lekarz mówi ze dziewczynka ale mam wątpliwości . Proszę o poradę
Dodam ze to 18 tydzień ciąży
 
reklama
Witam chciałabym się bardzo dowiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka bo zdjęcie wykonane przez ginekologa dziwnie wyglada to moja druga ciąża i zdjęcie córki wyglądało trochę inaczej niż to które otrzymałam . Lekarz mówi ze dziewczynka ale mam wątpliwości . Proszę o poradę
Dziewczynka 🙂 na moje oko. Mam bardzo podobne zdjęcie USG i też mamy mieć córkę (potwierdzone w 20 i 22 tc)
 
Do góry