reklama

WITAM po poronieniu ???

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez madzia2347, 10 Sierpień 2015.

1. madzia2347

madzia2347 Początkująca w BB

Po jakim czasie po poronieniu zaczelyscie zycie nitymne (sex)???

2. judy38

judy38 Fanka BB :)

Nie trzeba czekać. Jak byłaś łyżeczkowana to poczekaj aż ustąpi krwawienie. Zaszłam w ciąże po poronieniu dwa tygodnie i córa zdrowa.

3. reklama
  4. agahandy

agahandy Początkująca w BB

Ja poronilam dwa razy w tym samym tygodniu ciąży. Teraz jestem drugi dzien po poronieniu i potrzebuje buc w ciazy czy ja muszę czekać aż dostanę okres czy moge sie juz normalnie kochac

5. judy38

A byłaś łyżeczkowana. Z sexem nie musisz czekać ale z ciążą po łyżeczkowaniu lepiej odczekać. Dwa poronienia pod rząd?? Może przed ciążą zrób badania hormonów tarczycy itp. A co to znaczy " potrzebuje być w ciąży".

6. agahandy

Nigdy nie miałam kłopotów z tarczycą a hormony mozna zaraz poporonieniu? I jeszcze jedno pytanie czy jak pojde zbadać sie teraz po poronieniu wyjdzie czego mi brakowało w ciazy

7. judy38

To że nie miałaś problow z tarczycą nie znaczy że ich nie nabyłaś. Idź do lekarza on ci da skierowanie na badania. Normalnie po 3 poronieniach na NFZ są robione badania w związku z poronieniami nawykowymi. Czasem jednak lekarze już przy dwóch kierują na badania. Wtedy lekarz będzie wiedział jaki masz problem.

8. agahandy

Kiedy mam zgłosić sie do lekarza na badania czy to zaraz po poronieniu czy czekać na pierwsza miesiaczke

9. judy38

W sumie zadzwoń i powiedz że przeszłaś dwa poronienia i chcesz ustalić przyczynę. Lekarz wyznaczy najlepszy termin. Po poronieniu do miesiączki może upłynąć nawet 8 tygodni więc jest trochę czasu. Lekarzem nie jestem ale na bank on będzie wiedział kiedy jest najlepszy moment na takie badanie.

10. reklama
  11. agahandy

Masz racje zadzwonię w poniedziałek ustalić przyczynę.a czy jest tu ktos kto po poronieniach jako trzecie miał zdrowe dziecko

12. judy38

Mam w rodzinie dziewczynę po 3 poronieniach i teraz ma zdrowego syna. U niej wyszła tarczyca. Brała leki i pomogło :) teraz chcą się starac o drugie ale znów tarczyca i muszą najpierw z tym dojść do ładu. Życzę powodzenia :) moze ten trzeci raz będzie szczęśliwy

Poleć forum