reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam potrzebuje porady

Ewcia:(

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Kwiecień 2021
Postów
17
Witam potrzebuje porady jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu ciąży, w czwartek byłam u gin powiedział że na USG widzi tylko mały pęcherzyk kazał zrobić b-hcg od piątku zaczęłam krwawić b-hcg wynosi 860 czy możliwe że jestem w ciąży czy niestety już poroniłam, do poniedziałku zwariuje ;(
 
reklama
Witam potrzebuje porady jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu ciąży, w czwartek byłam u gin powiedział że na USG widzi tylko mały pęcherzyk kazał zrobić b-hcg od piątku zaczęłam krwawić b-hcg wynosi 860 czy możliwe że jestem w ciąży czy niestety już poroniłam, do poniedziałku zwariuje ;(
Powtórz betę za 48h. Zazwyczaj krwawienie nie zwiastuje niczego dobrego, ale zdarza się, że krwawienie jest w krwiaka i może to skończyć się dobrze.
U mnie pęcherzyk było widać jak beta wynosiła prawie 2000.
Trzymam kciuki. Wzrost bety powinien wynosić minimum 66%.
 
Witam potrzebuje porady jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu ciąży, w czwartek byłam u gin powiedział że na USG widzi tylko mały pęcherzyk kazał zrobić b-hcg od piątku zaczęłam krwawić b-hcg wynosi 860 czy możliwe że jestem w ciąży czy niestety już poroniłam, do poniedziałku zwariuje ;(
może jedz do szpitala jak zaczęłaś krwawić dadzą dupostan luteinę
 
Powtórz betę za 48h. Zazwyczaj krwawienie nie zwiastuje niczego dobrego, ale zdarza się, że krwawienie jest w krwiaka i może to skończyć się dobrze.
U mnie pęcherzyk było widać jak beta wynosiła prawie 2000.
Trzymam kciuki. Wzrost bety powinien wynosić minimum 66%.
Dziękuję
 
A jakie to krwawienie? Bo jeśli ciemno-czerwone lub brązowe to czasami się takie pojawia na początku ciąży i nie musi zwiastować niczego złego. Może tez być oznaką niedomogi lutealnej. Kiedy robiłaś betę? Bierzesz luteinę lub duphaston? Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
 
A jakie to krwawienie? Bo jeśli ciemno-czerwone lub brązowe to czasami się takie pojawia na początku ciąży i nie musi zwiastować niczego złego. Może tez być oznaką niedomogi lutealnej. Kiedy robiłaś betę? Bierzesz luteinę lub duphaston? Trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
Taka żywa czerwień. Betę robiłam wczoraj. Nie biorę nic. Lekarz kazał powtórzyć badanie w poniedziałek. :(
 
reklama
Do góry