reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam słonecznie

reklama
anineczka pisze:
Tak tak ja tez sie dolaczam do GRATULACJI
Ines wszystkie wrzesniowki 2005 sa z toba ;)

święta racja, ;D
cmokasy w brzuszki dla wszytkich październiczówek
( mój Krzyś jest na wrześniówkach,  miał się skubaniec urodzić 29 września ale postanowił poczekać do 8 października, jednak miłość do moich wrzesniowych mam nie pozwoliła mi wyemigrować do innego działu)

Co do zębów radzę leczyć, ja leczyłam kanałowo aż 3 ::) ::) ::) ze znieczuleniem miejscowycm i nie było najmniejszego problemu a stres też niestety niekorzystnie działa na dzidziole, tak więć za zęby się brać i niczego się nie bać :-)
 
Dzięki jeszcze raz wszystkim wrześniowym mamusiom 2005 za miłe słowa! ;D Tym razem musi być wszystko ok!

Czekam teraz na USG i już się doczekać nie mogę a termin dopiero na 27 luty :( :( ALE DŁUUUGO!!!!
Jak się czujecie kochane?
Ja czuję się ogólnie nieźle poza tym że czasem kręci mi się bardzo w głowie i wtedy jest mi niedobrze  ::) Czasem też pobolewa brzuszek ale nie mocno... Biorę nospę i odpoczywam ;)
 
...no i jeszcze spóźniona ja ;D
kochane wczesne ciężaróweczki - niech wszystkie Wasze fasolki mocno się trzymają :)
już nie mogę się doczekać kiedy będziecie wklejały ich zdjęcia ;D
jestem rówież wrześniówką 2005 jak moje koleżanki przedmówczynie :-*
i pamiętam jak pojawiłam się na forum bb zaraz jak się dowiedziałam, że mam fasolkę :)
od tego czasu udało mi sie nastukać troche postów i przeżyć wieeeeele na tym forum.

Wam życzę jeszcze, żebyście zawarły tu tyle sympatycznych znajomości co ja :) (albo więcej) ;)
...niby to samo forum, a całkiem inaczej ::)

jakbyście potrzebowały jakichś rad, to zapraszam do nas

pozdrawiam
Mel
.
 
Październikowe Mamusie.
Serdecznie, z całego serca Wam gratuluję, Sama mam październikowego Synka (zrobionego 1 lutego ;D) i Lutową Córeczkę, i strasznie Wam zazdroszczę. gdyż moja ostatnia ciąża była boska!! m.in. prze BB i Fantastyczne dziewczyny, które tu poznałam. Zanamy się juz w realu i nigdy nie miałam tylu Przyjaciółek jednocześnie :). Trzymam za Was kciuki, życzę lekiej i przyjemnej ciąży i mam szczerą nadzieję, że jeszcze kiedyś bedę Pażdziernikową Mamuśką. Całusy gorące!!!!!
 
Melanie pisze:
...no i jeszcze spóźniona ja ;D
kochane wczesne ciężaróweczki - niech wszystkie Wasze fasolki mocno się trzymają :)
już nie mogę się doczekać kiedy będziecie wklejały ich zdjęcia ;D
jestem rówież wrześniówką 2005 jak moje koleżanki przedmówczynie :-*
i pamiętam jak pojawiłam się na forum bb zaraz jak się dowiedziałam, że mam fasolkę :)
od tego czasu udało mi sie nastukać troche postów i przeżyć wieeeeele na tym forum.

Wam życzę jeszcze, żebyście zawarły tu tyle sympatycznych znajomości co ja :) (albo więcej) ;)
...niby to samo forum, a całkiem inaczej ::)

jakbyście potrzebowały jakichś rad, to zapraszam do nas

pozdrawiam
Mel
.

Myslę ze Melanie nie bedzie miała mi za złe jak się pod nia podczepię ;D ;D ;D ;D ;D Napisała to wszystko co i ja chciałam Wam napisac.

Od siebie dodam że napewno będziemy Was podgladać ze wzgledu na naszą kochaną Ines, która swoje wycierpiała i teraz wszystkie kibicujemy jej z całych sił ( bo ona i tak nasza wrześniowa jest :D :D)

Oczywiście ja z całego serca życze Wam wszystkim, żeby wasze brzucholki rosły wzorowo i abyscie doczekały się takich samych słodkich i kochanych dzieci jak wrzesniowe. Tak jak Melcia napisała w razie czego to wpadajcie na dzieci wrześniowe i pytajcie jak macie problem. Jestesmy z Wami i gratulujemy fasoleczek i groszków ;D ;D ;D ;D
 
Ale fajnie że "moje" wrześnióweczki 2005 tu dotarły ;D ;D Zawsze dobrze mieć wsparcie od doświadczonych mamuś ;) :)
A ja oczywiście zamartwiam się czy wszystko ok, czy beta dobrze rośnie itp. no i z tego wszystkiego podreptałam dziś na własną rękę na badanie krwi na poziom betaHCG, które za dwa dni powtórzę i sprawdzę czy dobrze rośnie. Może się choć trochę uspokoję i doczekam jakoś do tego 27 lutego na USG! ::) ::) ::)
A co u Was szczęśliwe ciężaróweczki? ;) ;D
 
Jakos mało sie dzieje na wątku pazdżienikowym
U mnie cisza, cieszymy sie z mężem i córcią która wieść przyjęła z bardzow wielkim zdziwieniem , a zarazem ogromną radością
W piątek ide do gina i potwierdzi moje teściki i myślę że będzie można poinformować rodzinke, a jak u Ciebie Ines?? wiedzą już wszyscy??
Kiedy informować pracodawcę??? Jak Myślicie ??
 
Agnieszko18 u mnie wiedzą rodzice i siostra z mężem... Mama sama się domysliła i zapytała przy wspólnym obiedzie sobotnim ;D Trudno mi było ukrywać ;D
Jeśli chodzi o pracę... to tam też już wszyscy wiedzą mimo że gdybym mogła to na pewno bym tego na razie unikała... Ale moja sytuacja jest taka że po przejściach w poprzedniej ciąży moja gin kategorycznie nakazała siedzieć w domku całą ciąże i jak to ona mówi wąchać kwiatki i głaskać kota. Tak więc od samego początku mam zwolnienie lekarskie... Musiałam więc szefowi powiedzieć a kolegom przekazać obowiązki ::) Nie wolno mi przebywać przy komputerach a jestem informatykiem. W domku mam naszczeście laptopka ;D A to nie promieniuje ;)
 
reklama
Do góry