reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam śluz czy to normalne

anilek

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Listopad 2021
Postów
22
Witam
Witam aktualnie jestem w 19tc
Od 14 czyli byłam 17tc lutego byłam w szpitalu 3 dni bo miałam krwawienie które czasem są nadal jeszcze. Z jakiego powodu nie wiedzą skąd krwawienia i różne badania zrobiły.
Od 5tc brałam różne dopochwowe lęki bo ciągle infekcja i za infekcja i może miałam 3tygodnie przerwy. Wypisali z praktycznie bez krwawienia choć czasem bywa jeszcze. Z dzieckiem ok i sprawdzam detektorem. W trybie oszczędzając.
Od środy biorę Duomox bo mam zapalenie pęcherza które od piątku przyszło bo urosept i sok zurawinowy nie pomagały
I mnie martwi że mam śluz czasem ok a śluz mam takie jak na zdjęciu nie wiem czy to normalne ale mnie to martwi. Bo przeważnie po nocach tak mam a w Dzień już nie. A lekarze i w szpitalu że to normalne :(
Mam córkę i jedną poronienie w kwietniu.Moze ktoś powie czy to normalny śluz czy to z krwią bo lekarze olewają. Czasem śluz mam ok a czasem jak na zdjęciu albo lekkie brązowy



Aktualnie biorę
Aspargin 3x 2
Duphaston 2x1
Zuravit
Feminovit +DHA
Nospa 3x1
Trivagin probiotyk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Skonsultuje się z jakimś ginekologiem prywatnie. I usuń to zdjęcie, albo chociaż dodaj info i fotce w opisie.

Nie rozumiem tej nowej mody wrzucania wszystkiego do internetu i diagnozowania problemów zamiast u specjalisty to z obcymi ludźmi w internecie.
 
Skonsultuje się z jakimś ginekologiem prywatnie. I usuń to zdjęcie, albo chociaż dodaj info i fotce w opisie.

Nie rozumiem tej nowej mody wrzucania wszystkiego do internetu i diagnozowania problemów zamiast u specjalisty to z obcymi ludźmi w internecie.
Byłam w 3 lekarzach i co Olewają mnie to co mam stracić następna ciążę. Mnie już nie stać na prywatne byłam i wystarczy.Może ktoś miał takie i napisze
 
Byłam w 3 lekarzach i co Olewają mnie to co mam stracić następna ciążę. Mnie już nie stać na prywatne byłam i wystarczy.Może ktoś miał takie i napisze
Jak trzech lekarzy mówi, że to nic poważnego to może warto posłuchać? Chyba kończyli medycynę, prawda?

Poza tym jak ktoś ci tu napiszę, że tak miał i że wystarczy nago dookoła bloku w świetle księżyca pobiegać to tak zrobisz?

Serio. Zastanów się dziewczyno. Jesteś po stracie. Jesteś obstawiona lekami. I zamiast załatwiać takie rzeczy z dobrym ginekologiem to szukasz pomocy u anonimowych osób? Już nie wspomnę o tym, że nawet jak ktoś tak miał to nie znaczy, że u Ciebie jest to samo.

Będziesz mamą, a zachowujesz się nieodpowiedzialnie szukając pomocy medycznej na forum 🤦🏻‍♀️ tu cię nikt nie zbada.
 
A żebyś się uspokoił ( bo skoro trzech lekarzy po studiach którzy się tym zajmuja na co dzień ciebie nie przekonują ) to obca osoba ci to powie : śluz w ciąży nawet w wielkich ulościach jest normalny, ja czasami gdy brałam Duphaston musiałam od razu bieliznę zmieniać bo upław był taki duży.
Od razu ci napiszę żebyś była przygotowana , że czasami pojawia się wodnisty płyn, uczucie jakbyś dosłownie popuściła- to też jest normalne.
 
reklama
A żebyś się uspokoił ( bo skoro trzech lekarzy po studiach którzy się tym zajmuja na co dzień ciebie nie przekonują ) to obca osoba ci to powie : śluz w ciąży nawet w wielkich ulościach jest normalny, ja czasami gdy brałam Duphaston musiałam od razu bieliznę zmieniać bo upław był taki duży.
Od razu ci napiszę żebyś była przygotowana , że czasami pojawia się wodnisty płyn, uczucie jakbyś dosłownie popuściła- to też jest normalne.
Ok rozumiem śluz bo miałam wcześniej w ciąży
Ale lekkie różowy albo brązowy?
To mnie bardziej martwi a lekarze olewają.
 
Do góry