reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

witam

K

kanka

Gość
Hej, jak milo, ze o tym pomysleliscie! Pozdrawiam wszystkie grudniowe mamusie. Jak sie czujecie? Lada moment i... boicie sie chociaz troszke? Bo ja tak...
 
reklama
hej:) ja mam termin na 26 grudnia. Na ostatnim usg przesunął mi się z 31 grudnia także najpierw miał być na sylwestra a teraz pod choinkę! :lol: Oczywiście też się bardzo boję ale z biegiem czasu oswajam się z myślą że to nieuniknione- a poza tym nie moge się już doczekać aż zobaczę mojego malutkiego syneczka. Właśnie czy macie juz wybrane imię? Bo u mnie jeszcze są wahania pomiędzy Filipem, Mateuszem i może jeszcze jakimś nowym imieniem. Jak macie propozycje dla chłopczyka to piszcie :D
pozdrawiam kaja
 
Moj synek ma na imie Adam, chociaz do 23 tc mowilismy do niego Ola :). Mamy termin na 29.grudnia, ale gika mowi, ze moze juz swieta spedzimy razem. A Mateusz to bardzo ladne imie. A nawet jesli do konca nie bedziesz pewna, nie martw sie, na pewno cos Ci przyjdzie do glowy, kiedy go juz zobaczysz. Pozdrawiam
 
Ja na waszym grudniowym forum troche gościnnie :-), gdyż urodziłam mojego Adasia 30 sierpnia. Początkowo miał być dziewczynką, (USG - hehee) dlatego imię było zgoła inne.
Jak zobaczyłam siusiaka po porodzie to wiedziałam, że nie będzie Milenką.
 
Ja na waszym grudniowym forum troche gościnnie :-), gdyż urodziłam mojego Adasia 30 sierpnia. Początkowo miał być dziewczynką, (USG - hehee) dlatego imię było planowane i szukane zgoła inne.
Jak zobaczyłam siusiaka po porodzie to wiedziałam, że moj synek nie będzie Milenką, Mają ani Zosią.

Pozdrawiam
 
Witajcie kobietki !!!Nie mogłam się oprzeć żeby tu napisać - otóż też jestem grudniową mamusią ale 2003 roku :), czyli 19 grudnia mój maluszek kończy roczek(strasznie szybko to zleciało). Pozdrawiam i "bezbolesnego" rozwiązania :)

 
Szkoda, ze nas tak malo, tzn. malo za grudniowek zainteresowanych wymiana spostrzezen... POzdrawiam mimo wszystko, nie tylko grudniowki...
 
Hej :) mam termin na 5 grudzień (ale to zleciało...) :D juz nie moge sie doczekac kiedy zobaczę mojego chłopczyka :) Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.3majcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie Mamusie te obecne i przyszłe :D :lol:
 
Hej ! Witam wszystkie mamusie. Ja mam termin na 22 grudnia i nie mogę doczekać się tego przepięknego dnia (chociaż to moje 3 dzieciątko)tym bardziej że niespodzianką może być płeć maleństwa.Mam 2 córki , a teraz chciałabym synusia ale czy tak jest okarze się nie długo.Mój gin. stwierdził że nie było widać wyraznie płci i dlatego mi nie powie. :cry: Po swoich objawach trudno coś przewidzieć. A może którejś z Was się coś sprawdziło .Goraco pozdrawiam i powodzonka.
 
reklama
Ja co prwda ma termin na styczeń ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że urodze w grudniu :) to nasze pierwsze dziecko ale z mężem nie chcemy znać płeci dzidziusia dlatego tym bardziej nie możemy się doczekać :D pozdrwiam wszystki przyszłe mamusie p.s. powodzenia przy porodzie
 
Do góry