reklama

witam

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2004' rozpoczęty przez kanka, 2 Listopad 2004.

1. kanka

kanka Gość

Hej, jak milo, ze o tym pomysleliscie! Pozdrawiam wszystkie grudniowe mamusie. Jak sie czujecie? Lada moment i... boicie sie chociaz troszke? Bo ja tak...

2. kaja

kaja Gość

hej:) ja mam termin na 26 grudnia. Na ostatnim usg przesunął mi się z 31 grudnia także najpierw miał być na sylwestra a teraz pod choinkę! :lol: Oczywiście też się bardzo boję ale z biegiem czasu oswajam się z myślą że to nieuniknione- a poza tym nie moge się już doczekać aż zobaczę mojego malutkiego syneczka. Właśnie czy macie juz wybrane imię? Bo u mnie jeszcze są wahania pomiędzy Filipem, Mateuszem i może jeszcze jakimś nowym imieniem. Jak macie propozycje dla chłopczyka to piszcie :D
    pozdrawiam kaja

3. reklama
  4. kanka

kanka Gość

Moj synek ma na imie Adam, chociaz do 23 tc mowilismy do niego Ola :). Mamy termin na 29.grudnia, ale gika mowi, ze moze juz swieta spedzimy razem. A Mateusz to bardzo ladne imie. A nawet jesli do konca nie bedziesz pewna, nie martw sie, na pewno cos Ci przyjdzie do glowy, kiedy go juz zobaczysz. Pozdrawiam

5. Mika

Mika Zaciekawiona BB

Ja na waszym grudniowym forum troche gościnnie :-), gdyż urodziłam mojego Adasia 30 sierpnia. Początkowo miał być dziewczynką, (USG - hehee) dlatego imię było zgoła inne.
    Jak zobaczyłam siusiaka po porodzie to wiedziałam, że nie będzie Milenką.

6. Anonim

Anonim Gość

Ja na waszym grudniowym forum troche gościnnie :-), gdyż urodziłam mojego Adasia 30 sierpnia. Początkowo miał być dziewczynką, (USG - hehee) dlatego imię było planowane i szukane zgoła inne.
    Jak zobaczyłam siusiaka po porodzie to wiedziałam, że moj synek nie będzie Milenką, Mają ani Zosią.

Pozdrawiam

7. sylwia25

sylwia25 Początkująca w BB

Witajcie kobietki !!!Nie mogłam się oprzeć żeby tu napisać - otóż też jestem grudniową mamusią ale 2003 roku :), czyli 19 grudnia mój maluszek kończy roczek(strasznie szybko to zleciało). Pozdrawiam i "bezbolesnego" rozwiązania :)

8. kanka

kanka Gość

Szkoda, ze nas tak malo, tzn. malo za grudniowek zainteresowanych wymiana spostrzezen... POzdrawiam mimo wszystko, nie tylko grudniowki...

9. qsia

qsia Gość

Hej :) mam termin na 5 grudzień (ale to zleciało...) :D juz nie moge sie doczekac kiedy zobaczę mojego chłopczyka :) Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.3majcie kciuki. Pozdrawiam wszystkie Mamusie te obecne i przyszłe :D :lol:

10. reklama
  11. Dora

Dora Gość

Hej ! Witam wszystkie mamusie. Ja mam termin na 22 grudnia i nie mogę doczekać się tego przepięknego dnia (chociaż to moje 3 dzieciątko)tym bardziej że niespodzianką może być płeć maleństwa.Mam 2 córki , a teraz chciałabym synusia ale czy tak jest okarze się nie długo.Mój gin. stwierdził że nie było widać wyraznie płci i dlatego mi nie powie. :cry: Po swoich objawach trudno coś przewidzieć. A może którejś z Was się coś sprawdziło .Goraco pozdrawiam i powodzonka.

12. asia p

asia p Gość

Ja co prwda ma termin na styczeń ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują że urodze w grudniu :) to nasze pierwsze dziecko ale z mężem nie chcemy znać płeci dzidziusia dlatego tym bardziej nie możemy się doczekać :D pozdrwiam wszystki przyszłe mamusie p.s. powodzenia przy porodzie

Poleć forum