reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witamina D, co polecacie?

maksik_87

Początkująca w BB
Dołączył(a)
22 Sierpień 2017
Postów
16
Wiadomo, ze maluszek musi dostawać określoną dawkę Witaminki D, w aptekach jest tego masa. Co możecie polecić?
 
reklama
Link do: Wymagajace.pl - Magdalena Komsta

Ja podawalam Bioaron i jeszcze jakas na zmiane ..Po urodzeniu pozniej latem nie dawalam i teraz dam ale nie codziennie.Mozna zrobic poziom wit D.Teraz jak kupie to vigantol w kropelkach.
Jest lekiem wiec jest przebadana dokładniej i o wiele lepiej sie wchłania .
Poczytaj link na gorze dzisiaj właśnie przeczytalam jesli masz Facebooka
Bardzo duzo rodzicow ja podaje..
Tak samo lepiej tez podawac wit c w kroplach lek bo bardziej przebadane i sie wchlania dobrze. ;)
Z drugim dzieckiem Vigantol chyba bede dawac kiedys.
 
Ostatnia edycja:
fajnym rozwiązaniem jest wit. D w sprayu, bo łatwo podać niemowlakowi - jedno psiknięcie do buzi i po sprawie :)
 
Vigantol
Podawałam synom, córkom też zamierzam. Teraz jest dostępny bez recepty, starcza na bardzo długo. Kropla dziennie wystarczy, chyba, że lekarz poleci inaczej.
 
reklama
Moja siostra podawała synkowi vigantol. Ale i tak kilka razy musiała pytać lekarza czy warto takiemu maluchowi już wprowadzać do diety suplementy... No i akurat w tym przypadku warto, bo skoro rodzice mają za mało tej witaminy to dziecko też może mieć problem z jej produkcją
 
Do góry