reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy dla karmiącej

skup.alicja

totalnie uzalezniona...
Dołączył(a)
8 Lipiec 2005
Postów
487
Miasto
Warszawa
Miłe Mamy,
Proszę o poradę. Karmie Dominikę od trzech miesięcy. Zaczęły mi ostatnio gwałtownie wypadać włosy i łamać się paznokcie. Czy karmiąc można zażywać jakieś kompleksy witaminowe?? a jak tak to jakie??
Pomóżcie, bo niedługo wyłysieję... a poważnie boję się, że małej może czegoś brakować.
:)
 
reklama
No jasne, ja też brałam to,co w ciąży, czyli Elevit, dziwne, że lekarz Ci nie zalecił, bo z tego co wiem, każda mama przynajmniej na początku karmienia dostaje takie zalecenie. Jeśłi nie brałaś, może Ci brakowac trochę witaminek. Mam nadzieję, że szybko dojdziesz do formy.

pozdrawiam
nikita
 
Ja też łykam Prenatal, co prawda już nie karmię piersią ale rałam go przez człą ciążę i okres karmienia, w końcu po to te witaminki są. słyszałam, że równie dobrze można brać Falvit, maluszkowi to z pewnością nie zaszkodzi.
 
Ja polecam Feminatal, bo jest typowo dla kobiet w ciąży i karmiących piersią! Też brałam to w ciąży.
Poza tym polecam - bo opłaca się finansowo, kosztuje jakieś 30 zł, a w paczce jest 60 tabletek, czyli 2 razy więcej niż np. w Elevit, Prenatal (bo też je wcześniej brałam).
 
reklama
włoski podobno wypadaja też ogolnie w czasie karmienia. Ja brałam Feminatal a mimo to włosy wypadały mi garściami. teraz od jakiegoś czasu nie karmie i mam wrażenie że coraz mniej włośow znajduje na poduszce :)
 
Do góry